Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fingtam egy hatalmasat 69...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fingtam egy hatalmasat 69 közben és a barátnőm azóta neheztel rám, hogyan békülhetnék ki vele?

Figyelt kérdés

4 napja történt azóta nem is volt közösülés... :(

Nem olyan nagy dolog, nem értem, miért sértődött meg.


2012. jan. 21. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%

Jajj istenem, mit tudnak akadékoskodni egyesek... -.-

Ha barátom véletlen fingik egyet max röhögünk. Az élet megy tovább. Aki ilyeneken problémázik az milyen szánalmasan gyenge kapcsolatban van?! És ha a párotoknak valami komoly problémája akad, ami egészségügyi és tényleg undorító? Kidobjátok mert fúj undi? Jóégmár.... Nem direkt csinálta!


Kérj elnézést, aztán annyi. Ha nem hajlandó kibékülni, akkor ne törődj vele, szerintem ilyenen besértődni nagyon gáz...

20L

2012. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%
Kamu a kérdés!!!!
2012. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Tuti azért írta ki a kérdező hogy felmenjen a kérdés a Nemkutyára vagy az Azt Adom-ra ...
2012. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Zavarba hoztad és most nem tudja hogy reagálja le ezt a dolgot.
2012. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kérdező, ne azt állítsa: Hogy béküljek ki vele, mert szükségem van a testére.. azért az egész nőre legyen szükséged!!
2012. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ha nem volt nedves a fing akkor nem baj..akkor van baj amikor azt hiszed hogy fingani kell aztan jon a hasmenes..na akkor baj van..foleg ha te vagy felul..erre az esetre az a jobb ha te vagy lent mert akor a hasmenes lefolyik es nem az arcra csepeg vagy zudul ...de javitsanon ki valaki ha rosszul ertelmeztem a dolgot...
2012. jan. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hangos fingnak nincsen szaga de amelyik sunyi es lapos annak szaga iszonyatos...akkor a te figod biztossan sunyi es lapos volt...ezert neheztel a baranod rad .Legkozelebb igerjed meg hogy hangosat fogsz fingani akkor nem kell aggodnia az szagtalan amonda szerint..!!
2012. jan. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
XD nem szartad le véletlenül? LOOOL
2012. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 SenkixXx ***** válasza:

Ilyenek vagyunk mi férfiak! Büszke vagyok rád!A természet hívó szavának nem lehet ellenállni! :)))

De amúgy nyugi,majd megnyugszik a barátnőd is,és újra szent a béke.

2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért hajkurásszátok egymást. Öcsém, ha csak d**ni akarsz, amiatt ne ragadj le ennél a lánynál. Azért felesleges kapcsolatba kezdeni. A csaj sem lehet szerelmes beléd (vagy rettentő éretlen), ha egy véletlen miatt megsértődik, mint egy 12 éves. Akkor meg mit erőltetitek???
2012. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!