Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmasat csalódtam azokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat csalódtam azokban, akikben eddig megbíztam. Hogyan tudnék újra bízni a világban?

Figyelt kérdés
Megcsaltak, átvertek. Régen volt, de csak most tudtam meg! Eddig sem voltam az vakon megbízó típus, de mostanra már semmiben sem tudok hinni! Bárki bármit mond, egyből azon gondolkodom, mi lehet a háttérben, vajon mit akarhat tőlem, mit titkol! Nem tudok semmit úgy nézni, mint előtte, mindig az összeesküvést keresem. Ez elmúlik, vagy ilyen hülye maradok?
2010. jan. 13. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem te vagy a hülye, ez azoknak a hibája akik ezt tették veled, ne hagyd ennyiben, akármilyen rég is történt veled, és a bizalom idővel lehet hogy sok idővel de visszafog térni. :)
2010. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, jobb esetben. Egy jó társaság sokat segíthet rajta, hogy túltedd magadat ezen.
2010. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ez elmúlik, vagy ilyen hülye maradok?"

Ha azt hiszed nem, ha azt hogy igen, mindenképpen igazad van.

2010. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon is dejavu érzésem volt mikor olvastam a kérdésed... idén nyárig ez így ment. de bekerültem egy olyan baráti társaságba, aminél nem is kívánhatnék jobbat... soha... neked is azt javaslom, ha nagyon nehéz is, de próbálj olyan emberekkel mélyebb és összeesküvés mentes kapcsolatot kialakítani, akiket nem ismertél. tiszta lppal mindig könnyebb... nem fog sokáig tartani... legalábbis az én esetemben hamar megoldódott... sok szerencsét! :)
2010. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pontosan így vagyok jelenleg, tehát mélységesen át tudom érezni a helyzeted. Bár nálam "csak" annyi történt, hogy hazugságra épült minden, és már nem tudok hinni abban, hogy esetleg tényleg igazat beszél. Elmúlni nem fog, csak maximum gyengül az idő során ez a "félelem", hiszen akit egyszer már palira vettek, nem felejt könnyen.
2010. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!