Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogyan tovább? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Ti mit tennétek? Hatalmasat csalódtam benne. (lent)

Figyelt kérdés

van 1 fiú barátom. azt hittem, hogy kicsit többet érez, és mint utóbb kiderült nem. ami nem is lett volna akkora tragédia, ha előtte nem csókolózunk. rá néhány napra rákérdeztem,hogy az mi is volt. a válasz annyi volt, hogy olyan kedve volt. más baja is van, de nem mondja el, mert nem érteném meg..


szerintetek??nem tudom mit csináljak?

15L


2011. jún. 4. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a srácot, legközelebb többet kommunikálj, térképezd fel jobban mielőtt belemész bármibe is és akkor nem lesz csalódás
2011. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a vicces, hogy évek óta ismerem, és eddig nem gondoltam ilyennek
2011. jún. 4. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
ha évek óta ismered,attól még lehet,hogy tényleg van valami olyan baja,amit nem szeretne neked elmondani.Lehet szégyelné magát ha elmondaná...
2011. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attól, hogy csókolóztok, lehet, hogy tényleg nem akar semmit.egy csók nem jelent semmit
2011. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
számodra lehet nem jelent semmit, de én nem osztogatok csak úgy csókokat..
2011. jún. 5. 00:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy csók jelenti a mindent. Előbb fekszem le valakivel egy buliban, minthogy megcsókoljam... A csókhoz nekem érzelmek kellenek.


Kérdezd meg tőle, hogy akkor ezt miért csinálta, ha nem akart semmit? Ne hagyd, hogy kibújjon a válaszadás alól!

2011. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy csak örömöt akart szerezni magának meg nekem
2011. jún. 5. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
de mondd meg neki hogy ez így nem jó. nem vagy játékszer. adjon normális választ. mi az hogy "olyan kedve volt"? ácsii. ha ezek után megint azt mondja hogy nem érez semmit akkor szerintem hagyd. milyen barát az ilyen? mert ez nagyon nem barátság.
2011. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem akar többet? Nem lehet, hogy akarna többet, csak nem biztos abban, hogy Te mit akarsz, így nem meri azt mondani, hogy tetszel neki, mert nem akar csalódni? Mondtad neki, hogy Te többet akarsz? Egyáltalán, többet akarsz? Mert ha igen, Te is elmondhatod neki, hátha akkor kiderül, hogy ő is többet akar... KOMMUNIKÁCIÓ! Az a titka mindennek.
2011. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tisztázni akartam és utána elmondani, de ebből nem lett semmi a fent említett okok miatt.
2011. jún. 6. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!