Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg vagyok őrülve! Hatalmasat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg vagyok őrülve! Hatalmasat csalódtam . Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Volt 1 barátom akivel szakitottunk októberben azért mert sose volt egymsra időnk,sose tudtunk találkozni. igy vége lett...mind2en szerettük egymás nagyonnagyon de sajnos nem volt mit tenni...azóta teltek a hónapok 2-3x beszélgettem vele mint barát...jólesett:)Mikor már azonban sikerült elfelejtenem nagynehezen , ugy,hogy adni tudjak egy másik fiunak esélyt jött a baj. Én hülye neten ismerkedtem..(ekkor már nem voltam szerelmes) A srác tőlem 15 centivel magasabbnak reklámoizta magát, akivan sportol,és amit láttam is róla képeket jóképűnek nézett ki és ami azt illeti valóban az volt...KÉPEN. Valóságban velem 1 magas kövér gyerek...(153 centi vagyok) ő 23 éves én 18. most hogy ekkorát cslódtam hogy uramatyám...elkezdtem ismát rá gondolni h bár ne szakitottunk volna és kibirjuk egymás nélkül tudván hogy mégis együtt vagyunk...Szerintetek lenne még esély rá? AZta mondta hogy majd jön le hozzánk motorral mert már régen járt itt meg mondta h aranyos, kedves vagyok de nemlett semmi. Lehet esély arra hogy én még vele összejöjjek...MOst döbbentem rá hogy még mindig issszonyatosan szeretem...



köszi ha végigolvastad


2011. júl. 28. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Tehát kiderült, hogy akivel neten jöttél össze, egy tál pacal, EZÉRT rájöttél, hogy elcseszted az előbbi "szerelmed" akinek még motorja is van?
2011. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki hazug ám az interneten sem, és vannak a való életben is. Most kifogtál egy ilyet. Nagy ügy? Keress tovább. Előbb-utóbb találni fogsz valakit, akiben nem csalódsz.
2011. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: a motor nem feltétel..nem a motorja miatt szerettem meg:) hálistennek nem ez a fajta vagyok aki azér tszereti a fiut amije van. én ennek örülök. Keresgélek tovább bár bizok a lehetetlenbe. LÉnyeg az hha azta részt olvasáátok hogy motor... ne az jöjjön le nektek h a p....ba motorozik visszakell szerezni....
2011. júl. 28. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
áá, én szerintem ez nem annyira szerelem, inkább... hogy is mondjam, hát vágysz valakire. természetesen, ember vagy:) az első próbálkozás kudarcba fulladt, eszedbe jutott, hogy milyen jó volt régen. de ne hátra felé nézegess, hanem előre! most pórul jártál, még fogsz is sajnos, mert ez a "piac" ilyen... de nem szabad feladni, és egy olyan vonat után futni, ami már rég elment... :)
2011. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KLÖszönöm a választ ebben is van valami, minden esetben ráirtama fiura és majd meglátjuk érdemes -e a lekésett vonat után futni avagy nem:)
2011. júl. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!