Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek vele, írjak neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele, írjak neki, vagy inkább várjak még?

Figyelt kérdés

Húú nem is tudom hogy kezdjem, hülye kérdés lesz, de már ez jár a fejemben egy ideje, muszáj megkérdeznem:) Szoval van egy lány, Így arcról ismerjük egymást, szoval láttuk már egymást tudjuk ki a másik nagy valószínűséggel. Beszélni még nem beszéltünk... Aztán azon vagyok hogy hogy kéne ráírni, hogy ne legyen félreérthető, mármint hogy meg szeretném ismerni. Egy helyre járunk fősulira, de most ugye még vizsgaidőszak van... suliig meg én már nem tudok várni :) Segítsetek nekem légyszi :D

22F


2012. jan. 21. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Basszus, 2 hét múlva suli :D Nem igaz, hogy nem bírod ki.
2012. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de már 3 hete ezen gondolkozok XD
2012. jan. 21. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Türelem. 1-2 hét, és vége a vizsgáknak. Utána hamar találkoztok majd a suliban, büfében, akárhol. Sokkal jobb helyzetben leszel, mert a szituáció nem lesz erőltetett, és témátok is akad majd bőven.

(Ad. 2 A büfébe meghíni egy kávéra, majd egy kellemes beszélgetés után úgy elköszönni, hogy köszönöd a rendevút, és igazán megismételhetnétek ügyes trükk, ha a csaj vevő az ilyesmikre...)

2012. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Minden nap felmegyek, látom hogy fent van, majd megesz a fene :D
2012. jan. 21. 23:31
 5/13 anonim ***** válasza:
De nem igaz, hogy nem bírsz ki 2 hetet :D Jövő hét még szorgalmi hét, utána UV hét és jön a szorgalmi időszak. Csak kibírod már :D
2012. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kibírok én, de állandóan az jár a fejemben olyankor, de mi van ha 2 hét alatt összeszed valami pasast?:D
2012. jan. 21. 23:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, akkor írj neki. Érdeklődj a vizsgákról és jegyezd meg, hogy várod a szorgalmi időszakot, hogy újra találkozhass vele. Ez azért eléggé célzó jellegű, de mégsem facebook letámadás :D
2012. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na igen pont azért nem is akarok facebookon írni, mert úgy akarnám kezdeni a dolgot, hogy ne legyen félreérthető, ne legyen friendzone a dolog, hanem hogy egyértelműen lássa én nem a barátságot keresem...
2012. jan. 21. 23:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, én nő vagyok, ennyiből már leesne a dolog. Ő főiskolás lány, nem hülye, neki is le fog esni.
2012. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mármint mennyiből? És szerinted ráírjak?:D Ahh még 2 héééét!!! XD
2012. jan. 22. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!