Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisfiús arccal, tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfiús arccal, tapasztalatlanul, van esélye barátnőt találni egy magas, gátlásos, gyerekes felfogású 22 éves penge humorú, komoly srácnak?

Figyelt kérdés
amúgy jómagamról van szó, eddig sosem kellettem senkinek. nekem kellettek volna többen, de nem merek lépni :S 1x már széttörték a pici szívem, azóta nem tudom összerakni. egy darabot elrabolt belőle az a lány aki most tetszik.
2012. jan. 22. 00:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam anno. Kb. 17-nek néztem ki. Mégis összejöttem egy 25 éves lánnyal.
2012. jan. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ugyanolyan esélyed van, mint a többinek.... csak ne rossz helyen és ne ribanc típusúakat keresgélj.
2012. jan. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha 22 évig nem kellettél senkinek, akkor valszeg csúnya vagy, és ezután se fogsz. Sajnos ez az igazság.
2012. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

Sztem a gyerekesseg nem egy kifejezetten jo tulajdonsag mar 22 evesen. En 19 eves vagyok, de nem szivesen jonnek ossze olyan sraccal, aki idosebb kora ellenere meg mindig komolytalan es gyerekes. Sokkal kevesbe erzi egy gyerekes ember az idopontot, hogy mikor kell komolyra valtani a beszelgetes soran, mikor nem vagyok vicceskedo hangulatban. Gyerekes pasi nem jelent tamaszt, nem tudok ra felnezni, foleg mivel en relative komoly gondolkodasu vagyok annak ellenere, hogy a barataimmal nagyon jokat tudok hulyulni. Nem a hulyulesben nyilvanul meg a gyerekesseg, hanem a dontesek alapjan.


22 evesen inkabb arra kene, hogy buszke legyen az ember, hogy kezd komolyodni, kezd megallni a sajat laban, fuggetlenedni a szuleitol, kepes onallo donteseket jol meghozni, es keszul a felnott korra es az onallo eletre. Ezt pedig gyerekesen nem nagyon lehet.

2012. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"foleg mivel en relative komoly gondolkodasu vagyok annak ellenere, hogy a barataimmal nagyon jokat tudok hulyulni."


pont ilyennek erzem magam.

2012. jan. 22. 18:08
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

te azt mondtad, gyerekes a felfogásod. akkor meg fogalmazd meg érdekes a dolgokat. a gyerekes felfogás nem egyenlő azzal, hogy jókat hülyülsz a haverokkal. a gyerekes felfogás az, hogy nem kell dolgozni, mert anyuci apuci ad pénzt, vagy hogy minek tanulni, elég ha 2essel átcsúszkálsz, vagy hogy majd lesz valami, vagy hogy minél szebb barátnőd legyen, hogy a haverok előtt fel tudj vágni...stbstbstb


de a megfogalmazásaidból azért látszik, hogy tényleg éretlen vagy még te.

2012. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát kicsit gyerekesen fogalmazol, szerintem nincs gond vele. Én nem érzem magam gyerekesnek, talán néha amikor nagyon jó kedvem van és rám jön a dili, de akkor meg nem látnak mások. :D

De szerintem nincs probléma veled, max küldj privibe egy képet, aztán meg mondom mi a baj .:)

2012. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!