Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Milyen erzes nonek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Milyen erzes nonek lenni?

Figyelt kérdés
Szerettek az lenni?
2012. jan. 22. 22:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem cserélnék veled!
2012. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm.
2012. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Akkor operáltasd át magad.
2012. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

igen. kivéve mikor menstuálok. akkor azt kívánom bár fiúnak születtem volna és közlöm apámmal, hogy lehetett volna jobb is még mikor megfogantam, és fiú lehetnék xD

de amúgy jó lánynak lenni. főleg mikor a külsőmmel illegetem magam a fiúknak és flörtölök velük, vagy szemtelenkedek a tanáraimmal és ők meg csak rosszallóan csóválják a fejüket, de tudom, hogy szeretnek.

de az is jó, mikor rövid szoknyában végig megyek az utcán és az összes olyan fiú, ki a barátnőjével sétál utánam néz eléggé feltűnően xD

2012. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Vicceske vagy hármas.
2012. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

1# azt csak hiszed:)

2#miert

4#jol csinalod:)

2012. jan. 22. 22:58
 7/27 anonim ***** válasza:
Az egyes is én vagyok, nem csak a hármas.
2012. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondom, nagyon le fognak pontozni, de egye kutya, így is csak 64%-on állok.

Ami a nőiességgel jár, és utálom:

- mellek

- menstruáció

- szoknya

- szülés

- készségesség

- anál szex

- fájó szex

- szüzesség

- mindig kedvesnek kell lenni

- fodrász

- elvárás, hogy sminkeljek

- gyerekbarátnak kéne lennem

- harisnya

- magassarkú

- ékszer

- alacsonyság

- klimax

2012. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
sokszor SZ@R érzés...alapvetően jó érzés,ha jó formában vagyok. testsúly rendben, edzett és fitt vagyok. akkor meg vagyok elégedve. de ha már kicsit felborul ez a rend, utálom,h nem vagyok erőm tejében:D ilyenkor általában elbújok mindenki elől.
2012. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
havi 1x kissé véres.. :D
2012. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!