Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Milyen erzes nonek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Milyen erzes nonek lenni?

Figyelt kérdés
Szerettek az lenni?
2012. jan. 22. 22:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

milyen érzés? hmm.

fura!

szeretek-e?

hát attól függ. kipróbálnám a férfi életet,az állatok életét stb. először ki kell tapasztalni melyik a legjobb és az lennék. nem bisztos hogy lány akarok lenni,dehát ez van.

2012. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én is tálok menstruálni. akkor télleg azt kívánom bárcsak fiú lennék.
2012. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Miert ilyen szar menstrualni? Nem csak betesztek egy tampont v betetet es nap vegen kiveszitek?

Ismerosek a hangulat ingadozasaitok, de faj is?

2012. jan. 23. 21:13
 24/27 anonim ***** válasza:

Nincs hangulatingadozásom, de (amikor még nem szedtem gyógyszert), hónap közepén éreztem, melyik petefészkemből jön éppen pete, és semmilyen fájdalomcsillapító nem használt. Menstruációkor hányingerem, hasmenésem volt, izzadtam, mint egy ló. Ha leültem a tanóra elején, és 45 perc múlva felálltam, a vér annyira felgyűlt, hogy a nacimon is meglátszott. Tesiórán meg egyenesen borzalom volt. Mensi előtt egy héttel már fájt az alhasam. Sosem tudtam, melyik nap jön meg. Nyáron mindig a nyaraláskor volt meg, ezért nem fürödhettem. Gondolom, te sem láttál anno a suliban lányokat betétet lobogtatva wc-re vonulni...mert borzasztó ciki. És a legjobb az egészben, hogy az iskolai klotyókban sosincs wc papír. Váááá, borzalom!


Egyéb infó neked: tampont, és betétet sem hordunk egy teljes napig! A vérzés erősségétől függ, mikor kell cserélni, de legfeljebb 6 órát lehet bent a vér bomlása miatt.

2012. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. menstruálni (hogy kell ezt már írni!?) borzalom. nekem 2 óránként kell cserélni,tesin rémség,de tesin meg éjszaka a legborzasztóbb. képzeld el hogy a legédesebb álmodból az éjszaka közepén felkelsz arra,hogy tiszta vizesnek érzed a lábad közét. és ez még nem minden. a takarítás.... a betét zajos,amikor kinyitod simán meghallják, a tampon nem valami kellemes érzés amikor behelyezed. és ne hidd hogy nekünk olyan jó a vér látványa.
2012. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
tényleg,igaz hogy fáj is a hasam. előtte 4 nappal,de mindenkinek változó hogy menyire fáj. Nekem nem nagyon szokott fájni,néha meg sem érzem,de tudom ha fáj 4 nap múlva jön.és nekem nem is előtte fáj,hanem utánna! de akkor borrzalmasan....
2012. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Hat lanyok nem tudtam ezekrol a kellemetlensegekrol. Minden tiszteletem ezek utan. Probaljatok valahogy kihuzni a klimaxig:)


Amugy emlekszem suliban arrol vitatkoztak a mellettem levo padban hogy kivenni vagy berakni e jobb erzes a tampont. Ezek utan gondoltam milyen vidam tema a menstruacio:D

2012. jan. 24. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!