Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Milyen erzes nonek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Milyen erzes nonek lenni?

Figyelt kérdés
Szerettek az lenni?
2012. jan. 22. 22:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes és hárma vagyok.

Amit imádok magamnak:

A melleim

A lábam

Ahogy néznek utánam a srácok

Kedves vagyok

Figyelnek rám

A miniszoknya

Szép ruha

A tánc

Imádom a gyerekeket.

Szeretem a sminket.( nem durván)

Szeretem, ha a párom átölel

Virágot kapok

Szeretem a magassarkú cipőt

Szeretem a fiúkat ( a magabiztosakat)

Ezért elviselem a női bajokat.

És még sokmindent szeretek nőként.

2012. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ebből a virágkapás nekem is bejön. :) (Én vok a gyűlölős válaszadó.)
2012. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Es nem erzitek magatokat elnyomva vagy eltorzitva?

Sry ha furcsanak tunnek a kerdesek, de erdekel a ti szemelyes emberi szemszogotok:)

2012. jan. 22. 23:23
 14/27 anonim ***** válasza:
Persze:) Nem tudnának a csajok érdekelni fordított esetbe:D Egyetlen dolog zavar,hogy az egyetemen még a profok is lesajnálnak időnként,csak mert nő vagyok. Pedig az orvosi azért már nem kifejezetten férfi szakma mint a tizenkilencedik században
2012. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

- mellek = alapjáraton a mellekkel nincsen gond.. ez pusztán annak a jele, hogy te mint ember nem vagy megelégedve a külsőddel, legalább is a melleidel biztosan nem.., így szerintem ez nem helytálló.


- menstruáció = Igen.. ezt nem cáfolnám meg.. ez olykor elég kellemetlen tud lenni, de hozzá lehet szokni, csak úgy mint a mosogatáshoz, mosáshoz, főzéshez stb.. :D


- szoknya = nincs törvénybe iktatva, hogy már pedig egy lánynak szoknyát kötelező hordania.. lásd. a skót férfiak is viselnek szoknyát!:), ez sem szerintem:)


- szülés = ez egyénfüggő, én már várom, hogy gyermeket szülhessek életem szerelmének:) nem kritizálnám, hogy neked ezzel problámád van:)


- készségesség = na, most lehet én vagyok analfabéta, de ezt nemtudom mit jelent.. xd


- anál szex = a női léttel nem jár együtt, hogy megostomolják a popsit. sok féfi csinálja.. tehát ez sem helytálló szerintem.


- fájó szex = a férfinek is ugyan úgy tud fájni a sex.. minden azon múlik, hogy mennyire figyelnek oda a felek egymásra, így ez sem helytálló.


- szüzesség = ezt nem értem.. ?! miért probléma egy nő életében a szüzesség?, pontosabban a szűzhártya? ezt, ha gondolod kifejtheted, mert nem tudom hova tenni. :O


- mindig kedvesnek kell lenni = nem kell mindig kedvesnek lenned, attól még hogy nő vagy.


- fodrász = én egyáltalán nem tartom fontosnak a fodrászt. csupán a saját kedvemre akarok vele tenni.. :D


- elvárás, hogy sminkeljek = egyáltalán nem elvárás hogy sminkeljen egy nő, legalábbis miért kéne máshogy kinéznie? miért kéne eljertenie, a természetességét némi vakolattal?


- gyerekbarátnak kéne lennem = megint .. kéne.. kellene.. elvárás.. miért akarsz ennyire megfelelni az embereknek?


- harisnya = a harisnya egykor a férfiak körében is igen divatos volt.. sőt..!


- magassarkú = a magassarkú, inkább csak egy "nőies" dolog. Ez sem olyan dolog, hogy mert te nő vagy és neked ezt hordanod kell..


- ékszer = egyéni szoc problem, hogy melyik nő és férfi hord valamiféle kiegészítőt.. :D ez sem a női léttel együtt járó dolog.. :D


- alacsonyság = szóval te egy alacsony lány vagy ezek szerint? ez sem kifejezetten jár együtt a női léttel..


- klimax = na a menszesz után a leghelytállób ez. :) igen.. ez egy kellemetlen dolog a nők életében..



Összefoglalva, egyenként 1-2 kivétellel egyáltalán nem állnak helyt a megjegyzéseid, viszont ha összefoglaljuk, akkor ki hozhatjuk belőle, hogy: (ez már saját vélemény is arról, hogy miért jó és miért nem jó nőnek lenni)

-Okozhat kellemetlenséget néhányunknak, hogy ti férfiak "elvárjátok" hogy mi nők mindig szépek legyünk, jó alakunk legyen, ápolt bőr, haj..



Szerintem, mi lányok semmiben nem térünk el a férfiaktól, csupán az életben betöltött szerepünk más.. Nektek "pasiknak" gondoskodnotok kell a családotokról- össze kell tartani, szeretni az asszonyt, nekünk nőnknek, pedig tisztelni, támogatni kell a férjünket, gondoskodni a háztartásról és a férjünknek kell tetszenünk, megfelelnünk, nem pedig másoknak..

2012. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Néha szeretem, néha nagyon nem.

Sosem éreztem magam elnyomva, ez szerintem hülyeség. Volt, aki próbálkozott olyan dumákkal, hogy a nők hülyék és egyebek, hát gyorsan elfelejtette, amikor beszélgetett velem és ő egy teljesen (szerintem) alap témához képtelen volt hozzászólni.

2012. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy neked nem felelnek meg az indokaim, de hát ugye nem vagy az én cipőmben.
2012. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Valakinek feltűntek amúgy a kulcsszavak?

Bazzeg :DDD

2012. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Upsz lebuktam:D
2012. jan. 23. 00:28
 20/27 anonim ***** válasza:
Én szeretek nőnek lenni.
2012. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!