Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba, nagyon bejön, egy ideje nincs barátja... Nem állhatok csak úgy elé, hogy na szia mizu járunk?!.. mert én is lány vagyok! De voltam már úgy, hogy elmondtam az egyik csaj barátomnak, hogy tetszik.. Nem lett jó vége... Nagyon kedves a csaj, szóval ha még el is mondanám neki, ő tudom, hogy nem mondaná el senkinek, meg nem verné nagy dobra... De hogy közeledjek? Vágjak csak úgy bele a közepébe vagy barátkozzak vele és utána? Vagy HOGYAN?
2012. jan. 22. 22:57
1 2 3
 1/21 vnas00000 ***** válasza:
görkorival xd
2012. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak barátkozz vele. Az idő mindent megold. Vagy hopp, vagy kopp.
2012. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki, de körítéssel, hogy megtetszen neki, ha a fülébe tudod ültetni a bogarat...
2012. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi!

Például? Tudnál mondani egy példa szöveget? :$

2012. jan. 22. 23:26
 5/21 anonim ***** válasza:

A szöveg a szitutól függ. Azzal már elé állhatsz, hogy "szia, mizu?"

És ha mázlid van, akkor elkezd beszélni. És ha majd megismeritek egymást, jóban lesztek, aztán majd megkérdezed, ha úgy érzed, te is bejössz neki.


23F

2012. jan. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a baj, hogy a barátnők tudod milyenek... Szóval 1 lányról, ha te is lány vagy, nem nagyon veszed le, hogy bejössz neki!
2012. jan. 25. 19:34
 7/21 anonim ***** válasza:
ha volt palija akkor nem a fiúkat szereti? de lehet h én vok egyszerű...
2012. febr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
lány vagy??????????????
2012. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
2 éve volt palija :D Azóta nem volt neki... Igen lány vagyok!
2012. febr. 2. 19:39
 10/21 anonim ***** válasza:
igen csak fake, sok dagadt-pattanásos-kocka ide jön jáccani a lezbikus meleget ;)
2012. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!