Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba, nagyon bejön, egy ideje nincs barátja... Nem állhatok csak úgy elé, hogy na szia mizu járunk?!.. mert én is lány vagyok! De voltam már úgy, hogy elmondtam az egyik csaj barátomnak, hogy tetszik.. Nem lett jó vége... Nagyon kedves a csaj, szóval ha még el is mondanám neki, ő tudom, hogy nem mondaná el senkinek, meg nem verné nagy dobra... De hogy közeledjek? Vágjak csak úgy bele a közepébe vagy barátkozzak vele és utána? Vagy HOGYAN?
2012. jan. 22. 22:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Te biztos tudod, hogy nézek ki és éppen mi igaz abból amit mondok és mi nem :D Nagy jós lehetsz, gratulálok hozzá! Az értelmiségi szinted megüti a 2.0-át.
2012. febr. 10. 22:51
 12/21 A kérdező kommentje:
Ja, és tanulj meg írni ;)
2012. febr. 10. 22:52
 13/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem az ilyen tapló emberek véleményére vagyok kíváncsi mint a tied! Ha gyűlölködni akarsz, menj máshova! Véleményt, tanácsot, segítséget kértem, nem pedig azt, hogy lehordjon valaki senkiházi! Méghozzá a kötekedést se én kezdtem, szóval nem tudom mit ugatsz be! Kölcsön kenyér visszajár, tudod... A szövegeid alapján lehetsz olyan 13, szóval menni kéne aludni, ha több vagy mint 16 akkor pedig ideje lenne felnőni! ;) Kinek játszod itt az agyad? Másold be gyors a barátaidnak, hogy milyen kemény szöveget nyomtál le! Nekem hiába játszod a buksid, nem nagyon adok a véleményedre... Felőlem gondolhatsz azt amit akarsz, de ne velem oszd meg, nem kértem kritikákat! Na hello!
2012. febr. 11. 01:02
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt egy barátnőm nagyon jóban voltunk, minden nap találkoztunk, órákat ültünk egy kávézóban, vagy egy padon, akárhol...

Aztán írt egy levelet, hogy többet érez irántam, mint szimpla barátság. Lekoccoltam, mert nem akartam, hogy az egész a barátságunk rovására menjen, de ezen kívül nem volt más indokom. Egy kicsit visszahúzódóbb lett, de megmaradtunk ugyan olyan barátoknak. Volt elég időm gondolkodni....

Elmentünk megint kávézni. Elmondta, hogy továbbra sem tud másként gondolni rám, és kérte, hogy próbáljuk meg. Megpróbáltuk, és két éve a párom, és nagyon szeretem :)

Szóval, mindenképpen mondd el neki, de előtte ismerkedjetek össze, ne idegenként állíts oda. Sok sikert, szurkolok nektek!

2012. febr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Juj, köszönöm szépen a válaszod! Meg fogom próbálni, remélem én is olyan szerencsés leszek mint a barátnőd! Köszi és sok boldogságot nektek!! :)
2012. febr. 18. 19:05
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mi újság? :)
2012. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát semmi érdekes sajnos.. Egy ideje nem voltam suliba, betegeskedtem, szóval nem taliztunk. De holnap vele lesz órám, majd megpróbálok szót váltani vele... Persze csak ha nem lesz körülvéve 100 emberrel :) Remélem lesz esélyem felkelteni a figyelmét, hogy hello szia itt vagyok, barátkozz már velem! :) :D
2012. febr. 23. 00:26
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem sikerült kapcsolatba lépnem vele sajnos...
2012. febr. 25. 02:14
 19/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok;

Miért, mi történt? Vagy mi nem?

2012. febr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hahó, utolsó vagyok, mizu?
2012. júl. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!