Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy így?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy újra láttam azt a fiút, akit éppen próbálok elfelejteni, és olyan fura érzésem támadt, meg "majd ki ugrott a szívem a helyéről"? Talán mégsem jutottam még túl rajta??? Úgy érzem, minden hiába való volt, amit eddig tettem, hogy elfelejtsem. Más is volt már így? Mennyi idő kellett ahhoz hogy elfelejtsd?
2012. jan. 24. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
még kell
2012. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idő... Ez szerintem akkor fog eldőlni, ha a fejedben már lezárod az ügyed és csak a szivedre kell akkor várj már csak, hogy ne foglalkozzon vele... Ez ai idő, ez mindenkinél más.. attól is függ, hogy mennyire szeretted az illetőt, mennyit voltatok együt, békésen váltatok el vagy sem...
2012. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pqpqpq ***** válasza:
hat nekem minimum 1 ev kellett mindegyiknel akit szerettem akit meg nem annal 1 nap
2012. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lényeges, hogy mennyi időt voltatok együtt, miért lett vége és mennyi ideje. Ha nem vagy vele, mit érzel? Szeretnéd visszakapni? Ha nem, akkor idő kell a felejtéshez.


1.: még kell. idő vagy a fiú?

2012. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én hiába szeretném, ha ő nem akar engem. Épp ezért próbálom elfelejteni, mert az eszem azt mondja hogy el kell.
2012. jan. 24. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem akit igazán szerettem majdnem 2 év kellett! azt volt még egy akit szerettem de nem voltunk sokáig együtt és ebbe a kapcsolatba ez miatt nem is fektettem bele annyi energiát minta másikba ... ehhez fél év kellett! a többit nem szerettem : szintén 1 nap elég volt a felejtésükhöz :D
2012. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tudod azt hogy a fiúnak semmiképp nem kellesz és már egyáltalán nem ad feléd pozitív jelzéseket akkor pár így fájni fog de előbb túl leszel rajta : mert az ember csak úgy lehet szerelmes ha a legkisebb esélyt is de érzi hogy a másiknál viszonzásra talál! ha viszont a fiú kicsit játszadozik veled ezáltal megnehezíti nálad a felejtést úgy sokkal tovább húzodik ez az egész a lelkedben tovább fáj és az lesz a vége hogy belefáradsz! én azt mondom neked hogy ha el akarod őt felejteni hagyd hogy magától elmúljon és ne nyalogasd a sebeidet tovább a kelleténél és ne okod magad hogy csinálhattad volna másképp is! agy magadnak egy kis idő és szépen lépj tovább ha nincs esély
2012. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!