Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval elég lenne, ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval elég lenne, ha kicsit k*rvásabbra venném a figurát és fehérneműben pózolnék a tükörben?

Figyelt kérdés

A r*bancokat mindenki jobban értékeli akkor is, ha rondák. kicsit undorodnék magamtól és nem az én stílusom, de biztos megérné.

különben "forever alone"


2012. jan. 24. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Megéri. Előbb-utóbb megszokod és olyan természetesen fogod viselni az olyan ruhákat, mint a mostaniakat. A szexualitás kifejezése az öltözködésben extrém fontos!!! Viselj sok csilli-villi gyűrűt, nyakláncot, karkötőket... megéri!


25F

2012. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hajrá
2012. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

én gyűlölöm a ribancokat.

és átlagba a nők 99,9%-át leribancozom.

de tudod mit, igazad van legyél ribanc tartozz te is abba a 99,9%-ba.

te utolsó céda ribanc.

2012. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
áá, ne csináld, én fent vagyok társkeresőn, de az ilyen bugyivillogtatós p*csákat egyből el is lapozom, szánalmas amikor valaki csak ennyit tud felmutatni
2012. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár... és mégis milyen pasikat kapnál meg így? Aki a ribikre bukik. Persze, ha ők kellenek neked, akkor hajrá, ne habozz!


Lehet, szépen, nőiesen öltözni úgy is, hogy nem leszel ribi. Én sem viselkedem kvásan, mégis szeret a barátom és szexinek tart. Nem ezen múlik. Mármint ha nem valami rajcsávót szeretnél.

2012. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Szóval elég lenne, ha kicsit k*rvásabbra venném a figurát és fehérneműben pózolnék a tükörben?"


Az te lennél?

2012. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha csak dugni akarsz, akkor öltözz rib@ncosan, de ha komoly párkapcsolatot szeretnél máshogy mutasd meg magad.


Egyébként mi a baj veled, miért nem volt még párkapcsolatod?

2012. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a "forever alone"-ért jár 1 pont! maga a kérdés tudod, hogy butaság...
2012. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól mert még szexisen öltözködsz, nem leszel ribanc. Légy szexi, vidám, mindig ragyogó! Szerezz önbizalmat, békülj ki magaddal, és meglátod, csak úgy özönleni fog a sok pasi forever alone.
2012. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tevetke ***** válasza:
Jajj... gyerünk csak, kurvulj el te is!!! Jól éreznéd magad abban a szerepben?!
2012. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!