Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a családom előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a családom előtt lehetek átlátszó fehérneműben?

Figyelt kérdés
Nálunk reggelente gyakori, hogy csak bugyi-melltartóban vagyunk konyhában, ebédlőben. Anyu is szeret így lenni meg a húgom is. Nem rég vettem néhány átlátszó szexi bugyit meg melltartót, és nem tudom, hogy mit szólna a család ha abban ülnék le reggelizni. Szerintetek?
2011. ápr. 29. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én tutira nem mennék ki átlátszó fehérneműben a konyhába. Szerintem nem nagy dolog, felkapni egy nadrágot meg egy polót...

Amugy mennyi idős vagy?

2011. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem simán. Ismerek egy csajt akik naturalisták vagy mi nem tudom pontosan. De ők van hogy meztelenül vannak otthon. Már az egész család.


Ez egyéb nyáron még jó is + tök jó szellőzés mm a szelet nagyon szeretem, én is néha járkálnák semmiben de hát nem tudok. Egyébként is mit kapjak magamra minden szart ha itthon leszek.

2011. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
61%
Majd ha leülsz úgy reggelizni, megtudod, mit szólnak. Szerintem tovább iszogatják a kakaójukat, és ennyi.
2011. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nekem elég fura!:S

Én csak a párom előtt mászkálok bugyiban és melltartóban.:D


De ha nálatok így van akkor próbáld ki!

2011. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs ebben semmi rossz, nyugodtan lehetsz benne.
2011. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az furcsa, hogy fehérneműben vagytok... Azért az átlátszó fehérnemű tényleg túlzás lenne, szerintem.
2011. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, túlzás.
2011. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nyugodtan. Oké hogy valakinek nem tetszik, de ezt úgyis otthon fogod csinálni ami teljesen mind1. Mondom valamelyik lány ismerősöm otthon van hogy meztelen vannak.


Ha így kényelmesebben meg jobban érzed magad akkor meg még jobb. Ja meg strandon mibe vagy? Hát az ugyanaz.

2011. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a családodban mennyire elfogadott ez a viselkedés. Ha csak a "lányok" vannak a konyhában egymás között, szerintem nem lesz belőle probléma.
2011. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
hát én nem szoktam meztelenül lenni de néha a tesóm elött elszoktam menni egyszál semmibe.
2011. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!