Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláldozzuk a barátságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláldozzuk a barátságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. Van egy lány, jó barátom, kb 1 éve ismerem, sosem találkoztunk távolság meg egyéb dolgok miatt, msn-en beszélünk. Az utóbbi hónapokban mindig velem volt, mellettem állt, bátorított, sokat jelentett ez nekem. Ő volt egyedül, aki nem hagyott magamra. Az a helyzet adódott, hogy meg kellene szakítani a barátságot, mert neki van párja, és én nem akarom, hogy miattam veszekedjenek. A lány azt mondja, talán ez lenne a legjobb. Ha belegondolok, én is így látom. De nem szeretném elveszteni őt. Szinte minden barátomat elvesztettem már. Azt mondta, hogy nehéz ilyen döntést meghoznia, meg hogy mennyire sír. Én is sírtam, és nem tudom mit tegyek, nekem sokat jelent ő. Én szeretném, ha barátok maradnánk. Kérlek segítsetek, mit tegyek, mi lenne a helyes?

26/F


2011. aug. 15. 01:01
 1/3 KartoffelKatze ***** válasza:
Hát, szerintem barátok maradhatnátok attól független, h a b.nédnek pasija lesz...
2011. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Ő nem a barátnőm, nem is volt az soha. Csak jó barátok vagyunk. De neki van párja, és most előjött az a helyzet, hogy meg kellene szakítani a barátságot, mert miattam összevesztek kicsit, mert fel akartam hívni a lányt, hogy tanácsot kérjek tőle valamiben. Én úgy érzem, erős a barátságunk, nem akarok összejönni a lánnyal. Csak jó barátok vagyunk. De a fiúja féltékeny, pedig semmi oka rá. Szerintetek is ki kellene lépnem az életéből?

2011. aug. 15. 01:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kövesd el azt a hibát, hogy a neten élsz. Legyenek személyesen barátaid, ezt a netes ismerkedést meg felejtsd el.
2011. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!