Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már kb egy éve ismerek és mostanában furán viselkedik, erotikus videó klippeket küldözget fb-n, állandóan smiley sms-eket küld és szépeket ír rólam, meg mikor találkozok vele, akkor is rámenős.


Mit akar? Félek tőle... én sem tudom igazán mit akarok tőle, tetszik is meg nem is... mi legyen, néha olyan hülyén érzem magam mikor egy társaságban vagyok vele, néha meg jókat nevetünk...

15/l ja és a fiú aaazt hiszem 16 vagy 17 :P


2012. jan. 25. 17:45
 1/7 Timi: ) ***** válasza:
kanos a fiúcska,az a baja
2012. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be akarja verni neked, vajon mit akarhat?
2012. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szexkor melyik örül jobban, a f@sz vagy a pina?

A f@sz, mert az örömében kiugrik a bőréből

2012. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engedd neki teh ribanc...mit különcködsz..hamarabb szabadulsz ha nem sipákolsz!
2012. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
... tényleg ribancnak néztek, miért? nem nagyon engedem magamhoz közel általában a fiúkat, szivesebben lógok a barátnőimmel *.*
2012. jan. 25. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
én azért mert az agyad nem tudja felfogni azt, hogy a mai fiatalok nagyon nagy %-a csak...na fejezd be a mondatot.
2012. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szimi14 ***** válasza:
baszhatnáa van a fiúnak xd
2012. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!