Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van most hozzám hasonlóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van most hozzám hasonlóan szeretethiánya és miért?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok! Köszi!


22/F


2012. jan. 26. 02:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szeretethiányom van már rég óta. Éppen emiatt nagyon könnyen bele tudok bolondulni valakibe, ami tavaly meg is történt. Hónapokig ismerkedtem egy lánnyal, úgy tűnt alakulnak a dolgok, aztán szó nélkül eltűnt. Persze durván belezúgtam, ahogy azt kell. Nem értettem miért tűnt el, teljesen össze voltam zavarodva, valami eltört bennem és azóta néha borzasztó rossz. Bármikor képes vagyok sírni miatta, vagy éppen álmatlan éjszakáim vannak, pedig annyi erő nincs bennem hogy feküdjek.
2012. jan. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem. Nincs kapcsolatom már nagyon régóta. :(


29/F

2012. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem, pontosan nem tudom 21L
2012. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki normálisan a kérdésemre válaszolt!


Aki gondolja írhat privát üzit, szívesen ismerkedem, barátkozom is, most szeretnék olyna emberekkel együtt lenni, akik hozzám hasonlóan szeretethiányosak.


Sajnos sokan nem értenek meg engem, persze nekik van párjuk többségben vagy elég érzéketlen, rideg emberek jellemre.

2012. jan. 26. 16:05
 15/16 anonim ***** válasza:

unokatesóim is 20asok egyiknek se volt bnője, van amelyik feladta van amelyik elnyomja a vágyait, olyan is van aki neten próbálkozik már feleségjelöltet keresni.

Én sem vagyok sokkal több tapasztalattal, bár nekem lehet bnőm csak elég nehéz menet lesz!

Magánnyal nem tudok mit kezdeni, depressziót megakadályozom különféle hobbikal elfoglaltsággal, hogy újra kialakuljon. Jobb jövőről álmodom, remélem mind boldogak leszünk egyszer úgy igazán, bár a világ kegyetlen és nehéz egy hely, nem olyan mint aminek 5 éve képzeltem... Persze a sok rossz, és nehézség között ott rejtőzik a jókedv és valahol a teljes boldogság is. Bízz benne hogy sikerül megtalálnod, csak rajtad múlik hogy alakítod a sorsod.

F18

2012. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is szeretethiányom van, egyértelmű hogy miért. Nincs barátom aki szeretgetne, és még azért is mert a beszélgetések úgy általában 90%ban felszínesek.

21/L

2012. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!