Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele, hogy kedvelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon kedvelek, és ő is engem. Ezt több dologgal is bebizonyította, hogy kedvel. Pl: rácsap a fenekemre, fogja a derekam, bókol nekem. Amikor ketten vagyunk, akkor nagyon udvarias, kedves és tényleg csak velem foglalkozik, viszont társaságban nagyon udvariatlan velem.

Félek, hogy "ott fog hagyni", mert nem mutatom annak jelét, hogy kedvelném őt. Nagyon félénk típus vagyok ilyen téren, ez a baj.

Öleljem meg? Vagy mit csináljak?


2012. jan. 26. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond neki h "jaj te huncut" és meg fog ilyedni :D
2012. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Félénk típus vagy de hagyod hogy csapkodja a fenekedet :D hagyjuk már :D
2012. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló! :)

Egyszer "hagytam", akkor is rászóltam.

2012. jan. 26. 15:07
 4/4 Boyle84 ***** válasza:
Fog meg a mutató ujját és húzogasd a kezeddel és közben nézz a szemébe és mosolyogj. Nekem ez bejött nagyon egy lányál régen.
2012. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!