Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, ahogy a képen is látjátok nagyon vékony (41kg). Tudom, hogy híznom kéne, de betegség miatt nem tudok. Nem igen vagyok megelégedve magammal. Ha híznék, akkor megoldódna a bajom? Érett válaszokat kérek!


[link]


2012. jan. 26. 20:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég vékonyka vagy

Persze ha valaki megszereti a stílusod az arcod akkor édesmindegy :)

Ez olyan pont cuki testalkat de szerintem egy 45-re valahogy felkéne kúszni

Jobb szeretem a picit vastagabb lányokat de ha ilyen lenne a barátnőm akkor is szeretném


Az én barinőm 170 cm és 55 kg és tökéletes,pont van rajta mit fogni :) minimális :)


De ez se vészes,de ha tudsz próbálj meg hizni :)

2012. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
nagyon szép vagy, és főleg ízléses a cucc rajtad :D Amúgy valóban elférne pár kiló, de nem szépség, inkább egészségügyi szempontból. bár az egészségesebb, szebb is :P
2012. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
girhes deszka
2012. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Húha, tényleg nagyon sovány vagy, jó lenne, ha mégis sikerülne pár kilót felszedned. :| De nagyon jók az "alapok". ;)
2012. jan. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Sunáználak.
2012. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Olyan jó alakod van, hogy ha megszakadna a kapcsolatod, meg kell hogy keress!
2012. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is sportolj rá és egyél amennyit tudsz... amúgy ez még korán sem a túlzottan vékony kategória. szerintem
2012. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szexi lány lehetsz szép cicikkel. Kicsit átlagos, de mindenképp szexi és izgató!


Ha nem tudsz hízni akkor sportolj! Nagyon jó alapod van, szerintem könnyen lehet igazi etalon tested. Na persze így is nagyon jó. :)

27F

2012. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Basszus, szerintem nagyon csinos vagy!! Huhh!

Arra hajtok hogy így nézzek ki. (161 cm, 50 kg) Szerintem gyszerűen tökéletes!


26/N

2012. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!