Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Miért vagyunk ilyen gyávák?

Figyelt kérdés

Egy sráccal, akit látásból ismerek napi szinten szemezünk, keressük egymás tekintetét. Látom, hogy bejövök neki. Várja mikor jövök haza, ott van körülöttem nézzük egymást, néha mosolygunk de nem történik semmi. Gondoltam, hogy ráköszönök, de valahogy nem megy. Úgy érzem minél tövább tart ez a szemezés dolog annál nehezebb lépni.. Olyan rossz, napközben is sokat gondolok arra, hogy délután újra láthatom. Szeretnék megismerkedni vele, de bizonytalan vagyok. Valaki volt már hasonló helyzetben?

24N


2012. jan. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és menj oda hozzá.
2012. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én igen 3 éve megy ez folyamatosan egy lánnyal de még mindig semmi :( 18/f
2012. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyu akkor adj egyértelműbb jeleket, ha az sem megy menj oda mosolyogj kedveskedj dicsérd meg és ha ő is nyitott akkor vissza fog jelezni, ha nem veszi a jeleket, mondd meg hogy eljönne-e veled kávézni teázni stb.
2012. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, valamit muszáj tenni, mert érzem, hogy felemészt ez a bizonytalanság.
2012. jan. 27. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép diszkréten köszönj oda neki. Olyankor már meg szokták a gyávábbak is érezni, hogy náluk van a labda és lépnek. Ha akkor sem, akkor hagyd a fenébe, ugysem lesz semmi belöle.
2012. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!