Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rendes lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendes lány vagyok, és különösebben nem figyel rám senki. Ha egy szemét k*rva leszek, akkor majd felfigyelnek rám?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 21:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Igen felfigyelnek rád, mert oda adod magad azoknak. Rendes lány nem leszel tőle és nem is fognak érte értékelni. Ne legyél k*rvás.
2012. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen és én felfigyelek rád! ;)
2012. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 bakur12 ***** válasza:
a ku"vákra senki sem figyel. azok az utcán állnak és várják a klienst. inkább légy po"nosztár, ha olyan jól nézel ki s az egész város téged fog majd figyelni, ha kitudodik. és jol is kereshetnél. ha csak 1x-rü rib'nc akarsz lenni, akkor is felfigyelnek rád. a pasik imádni fognak a csajok utálni, de még mindig jobb, mint senkinek lenni. de a po"nóért fizetnek. gondold meg
2012. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
21:38 Nem rád írtam, hogy az lennél, általánosságban. Az az érdekes ha itt kérdezi valaki mindenki szenteskedik de az életben nem állítanák le ha egy ribanc rájuk hajtana. :) Élvezd az életet ahogy neked jó és ne törődj mással meg a sok álszent erkölcscsősszel... :)
2012. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Hát ez nem így működik. Nem kell qvásak lenni, hogy észrevegyenek. Elég ha csinos vagy... (A qvás lányokat épp hogy nem veszem észre.) :)
2012. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj olyan, amilyen most vagy. Az én szerelmem is pont ilyen, hogy rendesen tanul, csendes és megvan a saját baráti köre.
2012. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Hm. Érdekes kérdéseket kapok privátban. Szép vagyok-e és csinos, mert lehet, hogy ez a baj. Nos, mikor kiöltözök, akkor a szeretteimtől megkapom, hogy csinos vagyok. Amúgy meg: egy sportos lány lehet csinos? Mert lehet ez a baj. Viszont van egy ismerősöm, aki még valaha osztálytársam is volt, ő szó szerint egy k*rva lett, pedig egy ocsmányság. Úgyhogy szerintem a csinosság egy dolog. Itt mintha valami máson lenne a hangsúly, amit valahogy nem tudok megérteni.
2012. jan. 27. 22:04
 18/36 A kérdező kommentje:
Alf stokes pedig ezt az "akarsz baszni?" hülyeséget ne küldje el nekem is basszus.
2012. jan. 27. 22:13
 19/36 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező nagy egyszerű, egy rendes ember nem kavar sz*rt. Egy szemét ember igen.

A sz*r körül pedig mindig zajlik az élet. Szóval ebben a megközelítésben a válasz: igen. Ettől függetlenül nem hinném hogy erre gondoltál, legalábbis remélem hogy nem.

2012. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Gergo_30F ***** válasza:

persze, fel. a kérdés inkább az, hogy kik.

te valóban olyan barátot akarsz-e, akinek qrva kell..?

2012. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!