Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt velem ilyen szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt velem ilyen szemét ez a lány?

Figyelt kérdés

Diákként dolgozok egy cégnél, és együtt dolgoztam egy velem egyidős lánnyal aki ott állandó munkás.Megkérdezte hogy van e barátnőm, mondtam hogy nincs.Utána később az ebédlőben ahol voltunk 20an, beszélgetett 2 srác, és az egyik olyat mondott hogy ez olyan mintha azt kérdeznéd mikor volt utoljára nővel, erre a csaj hangosan elkezdte kiabálni hogy "ő még nem is volt nővel soha!" és mutatott rám, ez után mindenki rajtam röhögött:(

Nagyon rosszul érzem azóta magam, mintha nem érnék annyit mint ők, csak azért mert szűz vagyok, mintha leprás lennék.


2010. jún. 29. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kicsit debil a csaj az biztos... -.- Ne is foglalkozz vele!
2010. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudta leszűrni,hogy szűz vagy abból,hogy perpill nincs barátnőd?

Amúgy a csaj bunkó volt nagyon:S

2010. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellett volna vágni, hogy "még mindig jobb, mint egy akkora ordas nagy f*sztarisznyának lenni, mint TE!!"
2010. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jajj sz@rd már le azt a libát!:D

Hülye kis kurv@ lehet akit egész nap kúrnak a nagymenő köcsög metroszexuális "pasik".

Te sokkal többet érsz hidd el:) Az ilyen elkorcsosult rühes d.ögöket hagyd a francba:D

Ne foglalkozz velük és kész!:)

Egyébként ha kérdezhetem hány éves vagy?

2010. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok, annyira rosszul esett, hogy mindenki lenézett és kiröhögött mint valami utolsó lúzert.Semmi közük nincs a magánéletemhez, nem értem miért nevet azon valaki, hogy egy másik ember problémákkal küzd egy dologban, mindenkinek vannak problémái.
2010. jún. 29. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 18éves lány vagyok és szűz.Hozzám is szögeztek pár "kedves" kérdést oszt.társak ,persze az ilyen discop..csák közül... Inkább nem részletezem. Előszőr én is így voltam vele,de rájöttem felesleges ezen rágódni hiszen sokkal jobb,hogy nem tettem meg eddig mert 1 nem vesztettem semmit azzal,hogy nem 14 éves korom óta szexelek 2 jobban érzem magam így.

Szóval le kell sz@rni aki ilyeneket mond.Az a lényeg,hogy ne hagyd magad mert halátják,hogy gyenge vagyok akkor még jobban kib@sznak veled.

2010. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

23:29

Igazad van, de most hogy mindenki megtudta hogy én szűz vagyok máshogy kezelnek, elvesztettem a tekintélyemet a munkahelyen.Az a lány meg egy bunkó paraszt volt, látta hogy rosszul esett és bocsánatot sem kért, legközelebb én is mondok neki valamit, mondjuk hogy minimál bérért dolgozó csöves.

2010. jún. 29. 23:33
 8/9 anonim ***** válasza:

"még mindig jobb, mint egy akkora ordas nagy f*sztarisznyának lenni, mint TE!!" ez szerintem jobb lenne:D

egyébként lehet csak nagy a pofája..hülye kis kurv@ lehet.szólj be neki te is ne hagyd magad legközelebb!

2010. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a pasija is ott dolgozik és ha ilyet beszólnék verekedés lenne belőle:D
2010. jún. 29. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!