Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van velem?

Figyelt kérdés

Eddig mindig szerelmes voltam valakibe de most először életemben nem és ha erre gondolok, hogy most senki sincs akiért úgy oda vagyok és akiért úgymond rajongok akkor elkap a kétségbeesés nyomasztó érzése.miért van ez?

14/l


2012. jan. 27. 22:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Azt se tudod még mi az a szerelem. Majd ezt csak akkor tudod meg ha megtalálod az igazit. Én hittem már h szerelmes vagyok de mostani párom melett rájottem h eddig sose voltam az. Ez amit érzel csak vonzódás, fellángolás

22/N

2012. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hidd el tudom!és rohadtul szét tudja marcangolni az ember lelkét:/
2012. jan. 27. 22:42
 3/29 anonim ***** válasza:

jaj hagyjuk már. Fiatal vagy te még. Hidd el nem tudod mien a szerelem

Mondjuk sztem te pont az a fiatal leszel aki minden kis vonzódást szerelemnek hisz és hiába mond neki bármit az ember úgy is okosabb.

2012. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%

te meg azt fogjad fel, hogy igenis lehet szerelemes egy 14 éves is!

az egy dolog, hogy fiatal, Mozart 3 évesen zongorázott, és nem a boci-boci tarkát..

én is ilyen helyzetben voltam ennyi idősen, nekem azóta sem jött senki, aki viszonozta volna az érzéseimet, de ma már nem zavar annyira.

két éve nagyon durva volt, gondolom hormonok.. azóta meg tengődök :D

18/L

2012. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

"te meg azt fogjad fel"

Na nállad is megvan az értelmi szint

Majd rájottok ti a dolgokra ha felnottetek ( tudom 18 évesen már felnottnek hiszed magad) agyilag, érzelmileg is

2012. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
nem, csak nem kell lebecsülni senkit, azért mert fiatal!
2012. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
egyébként, ahogy olvasom "nállad" is megvan az értelmi szint, te nagyon felnőtt..
2012. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem becsultem le senkit. Csak elmondtam h arról amit most szerelemnek hisztek, késobb rá fogtok jonni h semmi koze nincs hozzá. Csak buta fejjel ti ezen felháborodtok, mert csak nektek lehet igazatok
2012. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
igen, tudjuk buták vagyunk, meg picik és nem tudjuk mi az a szerlem.. csak mert te nem voltál az ennyi idősen.. nah mindegy látom te is egy engedékeny típus vagy :D
2012. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
jah amúgy a félre gépelést (mert h váletlen nyomtam kétszer) ne vegyuk már egy kalap alá azzal h valaki nem tud írni. Jah meg azt se h nincs ékezet a billentyuzetemen
2012. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!