Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy csak nehezen tudok kitalalni dolgokat, hogy mirol beszeljek masokkal?

Figyelt kérdés
Masok mindig ki tudnak talalni valamit es meselni orakon keresztul nekem nem igazan szokott eszembe jutni. Meg sokszor, hogy mit valaszoljak dolgokra...

2012. jan. 28. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem vagy társasági ember. Én is ilyen vagyok, ha ismeretlenek közelében vagyok, vagy ha nem kedvelem a társaságot. Én az a fajta vagyok, hogy nem beszélgetek felesleges dolgokról számomra nem fontos emberekkel.


De gondolom, a te helyzetet ennél azért másabb. Ne félj attól, hogy kinevetnek azért, amit mondasz, vagy csinálsz. Nyugodtan mondd el a véleményedet, ha egy olyan témáról beszélgettek, amit ismersz, vagy ami érdekel. Vagy figyeld meg, hogy a szociális, sokat beszélő emberek miket mondanak, hogyan hívják fel magukra a figyelmet, tőlük sokat tanulhatsz. Esetleg kérdezz vissza, vagy, ha valaki történetet mesél, kérdezz bele a részletekbe, ettől majd érzik, hogy érdekel téged a dolog, és mások is szívesen bevonnak a beszélgetésbe. De én azt mondom neked, hogy inkább maradj csöndes, és ha beszélgetni kell, akkor képes legyél normális témákról beszélni, mint hogy folyton járjon a szád, de csupa idiótaságról :)

2012. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél alkoholista, én kipróbáltam és megváltoztatta az életem.
2012. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elozo 2 modszerrel nemigen lehet baratnot szerezni ez a gond. Ugyebar a kinos csend elkerulese...
2012. jan. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!