Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elég az egy fiúnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elég az egy fiúnál hogy jól néz ki ahhoz hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés

"Csajozási tippek: Nézz ki jól!"


Nem tartom magam rondának, bár sose tudtam a csajok érdeklődését felkelteni. Ez azért is van mert én nem kezdeményeztem senkinél, a csajok meg nem egy kezdeményező típusok. 1 hete viszont 2 csaj nyomult rám, pedig nem voltam jó passzban. Szerintem ez jelent valamit.


De engem egy teljesen más lány érdekel!

Eleinte nagyon jól elbeszélgettünk, azt hittem tetszek neki de mostanság szinte átnéz rajtam. Nem tudja rólam hogy totál belezúgtam.

Ahogy észrevettem, más fiúk szemében teljesen átlagos lány. Beszélgettem róla egy-két haverommal és értetlenkedve néztek, szerintük csúnya. Számomra viszont Ő a tökéletes!

Van valami tippetek hogy mit csináljak?

Hívtam már hogy találkozzunk valahol de nem akar. Akkor látom csak ha összefutunk a városban.


2012. jan. 28. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
de miééért?? Miért kínózzátok azembereket nap mint nap ilyen kérdésekkel?? Hát old meg ba...ki! Ez a legnagyobb problémád az életben? Vicc...
2012. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ez a legnagyobb problémám!

Neked még soha nem tetszett senki???

2012. jan. 28. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár némelyik csaj azt is elvárja, h gazdag legyél.
2012. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem. kell egy egészséges önbizalom is. ha az nincs nézhet ki akármilyen jól, elég nehezen lesz csaja. helyes pasit is meg lehet alázni amitől elmegy az önbizalma.
2012. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!