Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ritka üresnek és magányosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka üresnek és magányosnak érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél év után szakítottunk, és most ott vagyok a nagy üres éterben. Emberek között jól érzem magam, de nem lehet közöttük a nap 24 órájában. a tv, zene, olvasás nem kötnek le. A séták sem segítenek.


Hogy viseljem el ezt az ürességet? Ti hogy vészeltétek át? Mi segített?


L/22


2012. jan. 28. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy uj kapcsolat.
2012. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 horrendas ambages ca válasza:
ez a hobbi hiánya.általában kisiskolás korodban megtalálod,bár akkor csak az általános hobbikat,mint tánc meg,alap sportok. én személyszerint gördeszkáztam rengeteg ideig,sokat segített felfogni,feldolgozni ezt az életet.aztán táncikáltam is azt is még mai napig szivesen csinálom,ha van lehetőség(drumNbass). Szóval kísérletezz és ami megfog az majd lehet elkísér.tehát HOBBI! :D
2012. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kapcsolat egyelőre nem kell.


Hobbim meg van, lovagolok, úszni járok, görkorizom és karatézom. De egyik sem köt le, nem tudok koncentrálni.

2012. jan. 28. 16:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már három éve így élek.
2012. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 horrendas ambages ca válasza:
Hát azért vadulj,ezek engem se kötnének le =D
2012. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 horrendas ambages ca válasza:
Ja és a drog rossz!
2012. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ééértem
2012. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Torodj bele, hogy masfel ev utan most hirtelen kicsit radtort a magany!

Egy ideig most biztos furcsa lesz es nem talalod a helyed. Addig legyel a barataiddal, csinalj olyan dolgokat, amik felviditanak, esetleg probalj ki uj dolgokat, ismerkedj uj emberekkel! Mast nem nagyon tudsz csinalni.

Idovel aztan majd ugyis enyhulni fog az erzes.

2012. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki :) azért talán drogozni mégsem fogok, annyira még tartom az életem, hogy ne ily formában tegyem tönkre :)


Vadulnék is meg nem, főleg mert nincsen kivel.

2012. jan. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!