Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjek bocsánatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot egy lánytól akit többször sikerült megbántanom? 17/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Bocsánat, sokszor megbántottalak. Ne haragudj.
2010. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az 1.válaszoló mindent leírt.
2010. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timi: ) ***** válasza:
100%

Minimum ha mondod neki,,:BOCSÁNAT

attól függ mennyire bántottad meg...

Én próbálkoznék szóban,levélben,ha van email címe akkor képeslap ilyen cuki bocsánat felirattal,valamint ha párod,akkor virág,menni hozzá és szóban meggyőzni,hogy nagyon sajnálod és megbántad!(látszon is rajtad a megbánás)

23/L

2010. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
dugd meg
2010. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Milyen típusú bűnökkel/hibákkal bántottad meg?


- Hazugság (nehéz megbocsájtani, ha többször megesik)?

- Féltékenység (ezen nehezen tudsz javítani)?

- Figyelmetlenség (ezt -ha bizonyítasz- hamar elfelejti)?

- Egyéb?

2010. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj h kértem már tőle bocsánatot nem egyszer de mindíg énvok a hibás mert elszáll az agyam....
2010. júl. 2. 23:02
 7/10 Timi: ) ***** válasza:
100%

megérdemled akkor,ha nem tudod magad leállítani amikor kell én hagynálak a p.csába.

De ha nagyon kell ez a lány,akkor bizonyíts,hogy változtál,mutasd meg neki más ember vagy,másképp ez nem fog menni.Hiszi ha látja...

Ne haragudj!

23/L

2010. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rájöttem, hogy mellettem nem lehet teljes életed, visszafoglak, ítélkezem feletted. Elengedlek, hogy kiteljesedhess élhesd az életedet és végre boldog lehess.

Kb. ennyi.

2010. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szegény csajt sajnálom de már nem hallgat rám... mivel tudnám meggyőzni h most utoljára hallgasson rám....?
2010. júl. 3. 23:05
 10/10 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT! Küldtem neki vipen egy képeslapot mert szülinapja volt! Mondta h megbocsát de csak mert szülinapja van! :)
2010. júl. 15. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!