Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjek bocsánatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek bocsánatot egy lánytol?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek én is tetszek és már beszélgettünk olyanrol hogy lefeküdne vele. Ám de egyszer egy kicsit berúgott és chat-en beszéltünk és nagyon durván össze vesztünk. Azt mondta hogy nem válaszol a leveleimre többet és nem is válaszolt. Én sok bocsánat kérö levelet irtam neki mire hajlandó lett és vissza irt. Akkor valotta be hogy belémszeretett és a végére azt irta hogy inkább csak köszönjünk egymásnak és ennyi. Azota nem is irt nekem. 17/F
2010. dec. 28. 19:51
1 2
 1/14 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Valójában nem tudja, hogy mit akar tőled.

Azért ne kérj bocsánatot, amiért beléd szeretett.

Inkább győzd meg róla, hogy kelessz neki.

2010. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerezd meg a címét és írj neki egy rohadt őszinte levelet/verset. Ha tetszik neked.
2010. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
TE RIIBANC! BOCSÁSS MEG TE LOTYYÓÓÓÓÓÓÓÓ! :O
2010. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rndes fiu dobok neked a mailt!!!
2010. dec. 28. 19:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem állj oda elé ,és mond a szemébe hogy (most nagyon figyelj ez nehéz rész !) BOCSÁNAT ennyi.:D
2010. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de ez a lány ez nehezen bocsát meg de nem csak nekem ha mindenkinek
2010. dec. 28. 20:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret akkor meg fog bocsájtani:)
2010. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

a telefont nem veszi fel inkább kinyomja

az üzeneteimre nem válaszol

és azon kapta fel a vizet hogy nem hivtam fel amikor észeg volt pedig irni se dutodd már és azt mondtam hogy nem hivlak

késöbb azt irta hogy nem akkor kéne felhivni amikor baj van hanem amikor szüksége van rá

2010. dec. 28. 20:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem várj amíg magába nézz ,mert te megtettél mindent amit lehetett.
2010. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
küldök neked ia egy mailt okés?
2010. dec. 28. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!