Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok az ilyen lányokról? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Nektek egy ilyen fajta lány

"én

rendszerint "elbújok" a világ elöl...imádok egy könyvvel erdőbe

menni ahol nincs senki...és annál szebb, nyugodtabb dolog nincs a

világon..."

nem ér többet mint a mai átlag, diszkóban táncoló, miniszoknyás csajok?

Vagy nektek csak az jön már be aki minden hétvégén részeg és bulizik?

mert a tapasztalatok szerint, igen...:(


2012. jan. 29. 02:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ez a két véglet létezik. Én is szeretek néha egyedül lenni, olvasgatni művelődni, tanulni. Emellett hihetetlenül társasági ember vagyok, nem vagyok képes sokáig egyedül lenni. Imádok bulizni a barátaimmal ami nem egyenlő a részegen kavarással és du*gással. Nem kell az egyik illetve másik végletbe elmenni a fiúk többsége az arany középutat szereti.
2012. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be a kur.vák legyen akár milyen szép, menjen melegebb égtájakra.
2012. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem is tök jó, ha egy lány egyedül kimegy az erdőbe olvasgatni... védtelenül. Esetleg olvasás közben meztelenül napozik egy kicsit.


Ha egyszer én is találkoznék egy ilyen lánnyal az egy hétig nem tudna megmozdulni úgy szét... beszélgetnénk magunkat :)

2012. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!