Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a társkereső oldalaknak?

Figyelt kérdés
Beregeltem jó pár társkeresőbe, és rettenetes ami ott folyik, írtam egy csomó levelet feleslegesen, volt aki ki se bontotta, gondolom nem érdekelte túlzottan, és volt aki kibontotta de még csak arra se vette a fáradtságot hogy írjon valamit. Meg aki válaszolt is bunkó módon tette. Nem akarok provokálni, csak elég szomorú hogy az emberek ilyen eltorzult elmével rendelkeznek, tisztelet a kivételnek.

2012. jan. 29. 14:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14:50 Annyit azért visszaírhatnának, h "bocs, de nem jössz be".
2012. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15:18 Ezzel meg az a gond, hogy a férfiak jelentős része nem fogadja jól a nyílt visszautasítást, ilyenkor jönnek a passzív-agresszív beszólások, a sértések, a könyörgések. Előbb-utóbb ezekbe is belefárad az ember lánya, míg a válasz hiányából majdnem mindenki ért.
2012. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Természetes hogy agresszívak lesznek a férfiak, ha már a 102. visszautasítást kapják, előbb utóbb ebbe is bele lehet fáradni.
2012. jan. 29. 15:27
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor asszem, levonhatjuk a konklúziót, hogy mindenkinek az a jobb, ha a lányok csak annak írnak vissza, aki érdekli őket :)
2012. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Régebben énis ódzkodtam ettől a nyilt társkeresési formától. Buliban ismerkedtem, volt h könnyen ment, volt h nehezen. Én is egyett értek az előttem szólókkal. Pár dologgal kiegészíteném.


Ha elmész buliba, ott füleg a felszint, a kinézetet látod, és nem tudsz ismerkedni olyannal akire nem is gondolnál.


A neten egy csomó mindenről lehet beszélgetni, már akivel lehet:)


Én inkább azt látom, h a mácsó pasik szoronganak h cm re pontosan olyan csajuk legyen mint amit elképzeltek, akik meg kedvesek aranyosak, azok hát kinézetre nem.


Engem az előítéletek zavarnak, meg h sokan szerepet játszanak. Nehéz a sok előítéletet lebontani, és közel kerülni a másikhoz.Bizalmatlanok is az emberek a visszautasításoktól.


Ez egy ilyen játék, nem lehet kispórolni a tapasztalatokat, aztán rutinosabb lesz az ember. Én azt látom sokkal könnyebb az ismerkedés, mert élőben nem olyan bátrak, őszinték az emberek.

2012. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15:25 Ha már a sokadik csaj utasítja vissza az embert, akkor ezt is meg lehet érteni. Szörnyen igazságtalan, ha az embert mindenki visszautasítja a külseje miatt, amiről nem tehet.
2012. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

15:55 Az élet igazságtalan. Alapvetően a jó pasik jó csajokkal jönnek össze, az átlagosak átlagosakkal, a csúnyák csúnyákkal. Ez pedig azért van, mert minden magasabb agyfunkciónk ellenére a szerelem még mindig alapvetően ösztönös dolog, kutatások szerint az agyunk tizedmásodpercek alatt eldönti, vonzónak találunk-e valakit, és ha nem, akkor ismerkedhetünk akármennyit, abból általában nem lesz tartós vonzalom.


A képet persze árnyalja az önértékelés, az önbizalom, és a "belső értékek" (igen, ezeknek másodlagos jelentősége van, főleg a fiataloknál, akármit mondanak), de ez az alapképlet, ezen csak javíthatsz vagy ronthatsz a hozzáállásoddal.


Én azon fiúk közül válogatok, akik írnak nekem, pedig nem nagyon vannak köztük igazán jó pasik - elfogadtam, hogy azokat nem én érdeklem, ugyanígy el kéne fogadni, hogy aki visszautasít vagy nem ír vissza, azokat nem Te érdekled.


Mégvalami, az első benyomásra visszatérve. Az adottságairól nem tehet az ember, a megjelenéséről viszont nagyon is. Az első randin mindenki igyekszik a legjobb első benyomást kelteni, nem értem, miért nem látják be az emberek, hogy netes ismerkedésnél a fotó az első benyomás. Azaz egy jó profilkép bizony időbe, energiába és általában pénzbe is kerül, de megéri az erőfeszítés, mert többen fognak írni, illetve válaszolni.

2012. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én viszolygok a neten való ismerkedéstől, semmi romantika, vagy egyediség nincs benne. Egyszer én is beregisztráltam egy társkeresőre, és jött a millió üzenet jó és kevésbé jó pasasoktól. Elsőre besokalltam, a hol bunkó, hol mézesmázos, hazug üzenetektől. Mondanom se kell senkinek nem írtam vissza. Mikor másodjára beléptem kb egy hét után, jött pár mi a fenét képzelek magamról, hogy nem írok vissza, bunkó stílusban íródott üzenet (mintha kötelességem lett volna). Na ott döntöttem el, hogy nekem nem hiányzik ez az egész, azóta nem léptem be és nem is érdekel, már van párom.

26N

2012. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én is elítélem a társkeresőket ! Megnézed a legtöbb nőt, vagy unott pofát vágnak, vagy kidobják a csecsüket a kamerába és úgy teszik fel a profil képet, akkor most ne magyarázza már meg senkise hogy itt profilképre megy a dolog, persze, ja valószínűsíthető ha a farkadat rakod profilképként akkor 100/99 nő vissza fog írni ! Amúgy meg soka akamu duma, oda írjua hogy őszinte embereket keresek, meg sex kérdésektől kíméljenek, oszt mikor meghívod , egyből elkezdi hogy masztizik, meg mekkora a farkad mérete, meg milyen pózba szereted, szóval erről ennyit !
2017. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!