Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom ilyen reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom ilyen reménytelennek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim visszajelzéséből, egy tök normális csajnak tartom magam. Nem vagyok se gebe, se elhízott, van rajtam 1-2 kg felesleg, de azért van egy viszonylag jó alakom. Áruljátok már el nekem, hogy hol találhatok egy olyan normális srácot, akivel el lehet járni színházba, értékeli, hogy verseket írok, egy-egy jó könyvet, filmet meg lehet vele vitatni és BESZÉLGETNI lehet vele. Valahogy én nem olyan emberre vágyom, aki minden hétvégén leissza magát a sárgaföldig. Most komolyan HOL BÚJKÁLNAK A NORMÁLIS FIÚK?? :)
2012. jan. 29. 17:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Nem iszom, nem szeretem a bulikat. Itthon bújkálok amikor nem bringázom vagy kirándulok valahol. :)

21/F

2012. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Itt vagyok ,ne is kelress tovább.
2012. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jajj de viccesek itt valakik. :D Most komolyan, adjatok már pár ötletet. :) Hova jártok el? Buliba soha nem megyek. Könyvtárban egy szem fiút se látok, színházban meg nem lehet ismerkedni... :D
2012. jan. 29. 17:09
 4/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö!Hány éves vagy?

A második vagyok ,és nem vicceltem.

2012. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
16, Győr.
2012. jan. 29. 17:11
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát pl. én most a gép előtt ülök. Báár mondjuk a színházba járás az nem az én stílusom, de többi stimmel.:D Bulikat többnyire én is hanyagolom, mert legtöbbeknek ez arról szól, hogy okádásig inni, nekem meg másak erről a fogalmaim. Melyik városban jársz könyvtárba, szabad tudni?:PP :)))


19F

2012. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nehéz, olyan dolgot csinálj, amit élvezel pl. biztos van valamilyen irodalmi kör a városodban.
2012. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

:DDD

Én is győr egyébként.:D Hónapok óta tervezem, hogy beiratkozok megint a könyvtárba, csak aztán mindig lesz más elfoglaltságom, és sosem jutok el odáig.:DD Na de majd jövő héten talán...:D


17:13as voltam.:)

2012. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Irodalmi kör már nem fér bele az időmbe, de próbálok nyitott szemmel járni és ide-oda elmenni akkor. :)
2012. jan. 29. 17:17
 10/24 anonim ***** válasza:
Bárhol, de te nem ilyet keresel, hanem jóképűt, úgy pedig legfeljebb véletlenül találhatsz olyat, aki normális is.
2012. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!