Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudna egy félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudna egy félénkebb lány pasit szerezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 18:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Leüti furkos bottal majd a szekrénybe zárja. Bejelenti halálát biztosítva,hogy senki se fogja tőle elvenni.
2012. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Pl. ha odamegy valaki hozzá, ne rázza le, csak azért, mert félénk.
2012. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Az elsőnek nagyon köszönöm az értelmes választ...-.-

A másodiknak...és ha senkit nem érdeklek? Pedíg nem vagyok csúnya, csak nem vagyok tucatcsaj és a fiúknak sajna az kell..

2012. jan. 29. 18:37
 4/27 anonim ***** válasza:

Leissza magát! Piában a bátorság!:D


A gesztenyét mindenkinek magának kell kikaparni.

Miért félsz enyire a lyányoktól? Nem ettekmég azok embert:)

2012. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
szerintem elég ha pár mondatot beszélsz egy sráccal pl. a suliban, és utána inkább chat-en beszéljetek, mondjuk fb-n. Ha már kis ideje szinte minden nap dumáltok online, akkor élőben is könnyebben fog menni az ismerkedés (:.
2012. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy a fiúknak csak az kell. Lehet, te nem veszed észre, ha tetszel valakinek. Nekem sem kellene például 1 duckface tucat plázacica. 2. voltam.
2012. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De a suliban senkit nem érdeklek, szórakozni meg nem járok...így nehezen ismerkedek...
2012. jan. 29. 18:43
 8/27 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy senkit nem érdekelsz?:)
2012. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát ha érdekelnék valakit akkor gondolom lépne valamit...mondjuk odajönne vagy nemtudom...
2012. jan. 29. 18:46
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Sok ám a félősebb fiú. Na meg suli az erre amúgy sem a legjobb hely. Ha beég, akkor több évig is szarul érezheti magát miatta, amikor találkoztok. Mellesleg lányként, ez az, amit soha nem fogsz megtudni, mekkora bátorság kell NEM egy buliban vagy szórakozóhelyen odamenni kezdeményezni. :) Mennyi idős vagy egyébként?


Ja és még mindig 2. voltam.


19f

2012. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!