Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet még nem éreztem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet még nem éreztem. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok én épp nyaralni vagyok azt összehaverkodtam a strandos gyerekkel és még csak egy hete vagyok itt de mikor nincs a közelemben hánynom kell nem tudok enni rosszul vagyok.

Most voltunk 3 napos túrán és állandóan ő járt a fejembe és nem tudtam másra koncentrálni.

Semmi nem volt közöttünk csak flört és ennyi holnap találkozok vele és már nagyon várom.

Nem tudom mit csináljak 1 hét múlva megyek haza és ilyet még sosem éreztem.

Főleg hogy valaki iránt így érezzek...

Most mit tegyek?


2012. jan. 30. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sz@pd le.
2012. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pqpqpq ***** válasza:
vegyel sok zacskot,hogy ne hannyal ossze mindent
2012. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
-_-
2012. jan. 30. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyaralni??! Tél van!!!!!
2012. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi ilyenkor nyaralunk.
2012. jan. 30. 14:45
 6/6 Kisszilva95 válasza:

Egyszerű a válasz: szerelmes vagy. Én is ilyen fajta vagyok, ha valakibe szerelmes vagyok, folyton rajta jár az eszem, nem tudok enni, gyomorgörcseim is vannak. Volt olyan hogy ettem, és ahogy közben megláttam egy képet róla, szinte kifordult belőlem...

Ez ellen nem tehetsz semmit, vagy kiábrándulsz belőle, vagy nem. Vagy lesz vele valami, vagy nem. Sok sikert!:)

2012. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!