Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfi ennyire büszke legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Majdnem egy évig jártam egy férfival. Jól megvoltunk, bár elkezdődött a vitatkozós időszak. Aztán szakított velem, mondván, hogy ő túl fiatalnak érzi magát még a hosszútávú kapcsolatra.

Nagyon fájt, de végül összepakoltam ,és hazajöttem. Sokáig nem is keresett.

Aztán rá egy pár hónapra felhívott, hogy találkozhatnánk. Így is lett. Végig flörtölt velem, kedveskedett. De semmi konkrét. Többször találkoztunk, mindig "nyomult". Nem utasítottam el, mert bevallom, még érzek iránta.

Néhány találkozás után írtam neki "kedves" levelet, és invitáltam a találkozóra. Ekkor hirtelen megváltozott.

Kevesebbet hív, és mindig azzal jön, hogy nincs neki ideje visszaírni, meg eljönni hozzám. Játssza előttem az elfoglalt pasit, pedig se kutyája, se macskája, a munkája is nagyon jó időbeosztású.

Kérdeztem az ismerősöket, hogy esetleg alakul e neki másik kapcsolat. Azt mondják, hogy nem. Meg hogy munka után is rohan haza, aztán ki se mozdul otthonról egész hétvégén, még ha hívják, akkor sem.


Nekem kicsit az az érzésem, mintha azt akarná, hogy én hódítsam őt meg. De mire fel? Ő dobott engem? Szerintem túl büszke.


Tévesen látom? Szerintetek keressem, vagy hagyjam a fenébe? (kezdek efelé orientálódni)


Köszönöm!


24/n és 29/f



2012. jan. 30. 16:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! Aranyosak vagytok! :) Várni sosem vártam rá, és ha jönne más, biztos, hogy nem zárkóznék el. Az idő biztos megoldja minden problémámat!

Nektek is minden jót kívánok! :)

2012. jan. 30. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!