Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem miatta. Ezután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem miatta. Ezután mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Rosszul érzem magam egy fiú miatt. Az egész jól kezdődött. Vele irkáltam mikor elmondta, hogy az uncsitesójánál van (az én barátnőm). És átmentek az ő oldalára,hogy a barátnőmmel irjak. De persze ő maradt a barátnőm oldalán és vele irtam nem a barátnőmmel. Én már kiöntöttem volna a szivem ,,neki'' de azonnal amikor irt észrevettem az irásán, hogy ugyan az a tini fiús szleng és irás volt. Tehát ezután megis irtam neki, hogy mérges vagyok, mert nagyon feldühödtem, hogy én kiönteném a szivem de nem neki akarom hanem a barátnőmnek.

Mit tegyek, hogy ne nézzen hülyének? Tényleg még most is rosszul érzem magam, miatta. Sőt bocsánatot sem kért, hogy beleavatkozott más dolgába. Nem akarom megmondani neki durva szavakkal ezért kedvesen szeretném megmondani neki, de annyira mérges vagyok, hogy csak az arcába tudnám vágni, hogy mit képzel magáról, hogy mer beleavatkozni más dolgába meg stb. Tudtok segiteni nekem? Kérlek normális válaszokat. Meglehet, hogy érthetetlenül irtam, de ez bennem mind a düh.



2012. jan. 30. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon komolytalan dolog volt, de mint írtad, tinifiú.. szórakozni akart. Igenis mond meg neki, hogy mit képzel magáról? ilyet nem lehet csinálni.. legyen kicsit értelmesebb...
2012. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nazira ***** válasza:
Ha még kiadta magát a barátnődnek én megmondanám a magamét... Legalább a barátnőd tudja vagy engedte neki?:o Téged ne nézzen hülyének? Pedig épp azt akarta ezzel ,h vmit kiderítsen rólad. Megkérdezném azért, h mit is akart ezzel.
2012. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen..csak, hogy nagyon sok közös van bennünk meg minden...ugyan azzal a ,,fajta" irással irunk..meg stb. És akkor gondolom gondolhatta, hogy én ezt nem veszem fel, meg minden. De az ő uncsitesója az én barátnőm és vele mindent megbeszélünk...tudja hogy bejön nekem az uncsitesója...de szerintem gondolhassa is..nem hülye a fiú
2012. jan. 30. 18:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Nazira köszi a választ...igen számon fogom kérni tőle,hogy mit akart ezzel...
2012. jan. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!