Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, már én érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, már én érzem magam miatta rosszul? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig se ment a szex.. mert mire elövettük a gumit addigra lelankadt..de hogy már nyalás közben is lelenakad ezt már nemtudom hova tenni... szerintetek??(nem vok ronda csaj!!)

17/ L


2010. júl. 1. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jó kérdés. talán baj van a pasid potenciájával?
2010. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem vagy ronda, de nem büdi a puni? :O (L)
2010. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A nyalás közben lelankadás még nem probléma.

Az,hogy gumiban lelankad annál nagyobb gond.

Szedjen a lány fogamzásgátlót és nem lesz gond.

Én speciel attól félek,hogy gumi nélkül fog lelankadni,ugyanis most kezdi szedni a bnőm,és gumiba valahogy magabiztosabb vagyok:D

2010. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kössz
2010. júl. 1. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Banyek. Meg sem említed a srácot. csak magaddal foglalkozol. Lehet, h ezt érzi a srác. És ha ezt érzi, akkor nem pöccre indul.


Volt egy csajom, aki ha szexet akart, elkezdte a fülemet nyalogatni. számomra is megdöbbentő volt, de egy percen belül úgy állt a farkam, mint a cövek. Egy próbát megér.


másrészt, ha érzed h lankad, használd a szádat. szopás közben a vákum nem engedi a vért távozni a péniszből.

2010. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mindent megtettem már..
2010. júl. 2. 00:08
 7/13 anonim ***** válasza:
mi mindent?
2010. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hány éves a csávó? mer 70 fölött megesik az ilyesmi...
2010. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
37%
akkor hagyd a pi.saba a csakot es keress olyant aki ki tud elegiteni minden teren teged:D
2010. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerinted gond, hogy nyalás közben koncentrál, nem magára figyel hanem rád és ezért lelankad? Nagyon fiatal vagy még cicus...

Amúgy sokakat feszélyez az óvszer, ennyi. A te hozzáállásod meg végképp.

2010. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!