Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért visel meg ennyire a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért visel meg ennyire a dolog?

Figyelt kérdés
Megszakadt a kapcsolatom azzal,akit nagyon szeretek,és emiatt teljesen "depis" lettem. Állandóan sírhatnékom van,vagy sírok,egyedül akarok lenni,ha már hozzámszól valaki akkor is inkább bunkóbb stílusban beszélek,és észre se veszem magamon:O Megfog változni a hiányérzetem?:(
2012. jan. 31. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát 1 idő után nyilván. Inkább arra gondolj, hogy mit bukott

el azzal, hogy vége ennek a kapcsolatnak.

Bár vannak akik ezután még évekig depiznek, hát igen túl kell lépni bizonyos dolgokon. Nem csak ő van a világon, mást is lehet szeretni.

2012. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk, bár nekem egy kicsit már javul a helyzet...nem érdemes depisnek lenni...fonbtos, hogy ne kerülj teljesen padlóra, mert onnan nehéz felállni! Foglald el magad valami mással, bulizz... Sok szerencsét :)
2012. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
változni fog, idővel, és majd el is múlik. de hogy mikor, az személytől függ.
2012. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kevés idő után fog. Ilyenkor szükség van a családraés a barátokra. Próbálj minnél több időt tölteni a barátokkal. Hogy ne legyen időd ezen bajlódni. Remélem segítettem :))
2012. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!