Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek oda hozzá, és beszélges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek oda hozzá, és beszélgessek vele? 14/L

Figyelt kérdés
Mindig engem néz és közben mosolyog.Egyedül szokott lenni,úgyhogy nyugodtan odamehetnék hozzá,csakhogy nem merek.Vagy várjak addig,amíg ő meg nem szólít?
2012. jan. 31. 15:28
 1/5 guilelessgirl17 ***** válasza:
legyél nő,és állj ki magadért.^^ hagyd meg a férfiakra a hódítás örömét.
2012. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Női logika!

Ha tetszik neked egy srác akkor azt várod, hogy valami csoda folytán erre rájöjjön és ő tegye meg az első lépést.

Hát igen, női logika...


Egyébként a férfiak nem olyan elutasítóak. Ha nem vagy egy partra vetett bálna, akkor meg fogja fontolni a dolgot.

2012. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha odamegyek majd hozzá,akkor mit mondjak neki? Azt tudom,hogy meg kéne ismerni, de úgy mégis mit lehet tőle kérdezni azon kívül,hogy: Hogy hívnak? Hol laksz? Hány éves vagy?
2012. jan. 31. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek, mondom én mint férfi, nagyon irritálóak hogy hol laksz stb. Beszélj valamiről és mikor már-már mennél akkor kérdezd meg. Ha meg látod hogy nem élvezi a társaságod, akkor ne is tegyél fel ilyen kérdéseket. De ez az én véleményem csak.
2012. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Várok még 2-3 napot,addig is gyűjtök erőt.:D

2012. jan. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!