Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON FONTOS! Mit csináljak? Kihez menjek? Lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
kedden(12.06) lefeküdtem a barátommal.nem használtunk gumit. késöbb egy közös lány barátunkat megkérte h beszéljen velem a témáról. aznap este "elszállt". és nagyon fél h terhes vagyok. ugy tudom a tesztek 3 nap után kimutatják. de van egy 72 órás esemény utána tabletta ami viszont addigra lejár. és nem hat.hova menjek, kihez forduljak? iskola orvos, osztályfönök, a suli gyermekvédelmis alkalmazottja vagy a barátom anyukáját kérjem meg h jöjjön el velem nőgyógyászhoz? mert ugy tudom nem kapok ilyen gyógyszert meg felnőtt nélkül. nem szeretném ha anyum megtudná, csak ha már muszáj. mit sináljak? kit kérdezzek? hova menjek? tiszta ideg vagyok, ráz a hideg, remegek, sirok. nem tudok dönteni. valaki segitseen!!
2011. dec. 8. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nem kell a 72óráshoz felnőtt, elmész a dokihoz és felírja. recept nélkül nekem nem adták ki anno
2011. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2011. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és szóljak vkinek? v kivel beszéljek, jó lenne vki mellém. nagyon félek. és most olvasgattam a neten, szinte mindenhol cáfolják h 3 nap után kimutatja a teszt.
2011. dec. 8. 00:22
 4/18 A kérdező kommentje:
olyat is hallottam h ha első sex akk nem lehetek terhes, v kisebb az esély, ez igaz?
2011. dec. 8. 00:26
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

de hülye vagy minek vársz a tesztre, ha van pénzed akkor menj az ügyeletre és felírják neked


csak eltalálsz az ügyeletre egyedül


megveszed azt a k*rva tablettát és majd várhatsz a tesztre


konkrétan beléd élvezett a faszid? mert attól is függ mikor volt menszeszed. ha majd most lesz nemsokára akkor érettek a peték és könnyen fogann, de ha nemrég múltál el akkor kevesebb az esélye, amúgy meg mit fosol majd elveteted 26 ezer Ft-ért, ha fiatalkorú vagy még annyi sincs 13 körül van, max nem lesz gyereked többet

2011. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
hová valósi vagy?
2011. dec. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kb jövö héten kéne megjönnie. egy árat vki tudna mondani a 72órásra?
2011. dec. 8. 00:34
 8/18 A kérdező kommentje:
szerintem nincs sok köze ennek a lakhelyemhez
2011. dec. 8. 00:40
 9/18 anonim ***** válasza:

Pasid nem segít?

Felőlem hozzám is jöhetsz de nem sokat tudok segíteni. Max elviszlek oda ahova itt javasolták és veszek neked ilyen vackot.

2011. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

esemény utáni az olyan 6000 ft volt pár éve, amikor én vettem. de az csak akkor hat, hogyha még az aktus után 3 napon belül (ezért 72 órás) beveszed. ha ma elmész ügyeletre, akkor felírják, kiváltod, beveszed, oké lesz. de minél később veszed be, annál kevésbé hatásos.


a tesztekre ráírják, hogy 3 nap után kimutatja, de ez valójában hülyeség, igazából biztosat az elmaradt menstruáció után 1-2 héttel mutatnak ki. az már megbízhatóbb.


és nem, egyáltalán nem kisebb az esélye első szex esetén a teherbe eséshez.


amúgy meg ha ennyire felelőtlen vagy, hogy még védekezni is képtelenek vagytok, inkább ne szexelj-.-" nem volt neked felvilágosítóórád???? nem röhögcsélni kell rajta, hanem figyelni.

2011. dec. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!