Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen könnyen kapható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyen kapható a szórakozóhelyekre járó lányok túlnyomó többsége?

Figyelt kérdés

Manapság nehéz a szórakozóhelyeken és az interneten (ami nekem kiesik, mert szerintem túl személytelen) kívül ismerkedni. Igen ám, de a szórakozóhelyekre járó lányok nagyon nagy része, hogy is mondjam, a ribancitisz nevű kór előrehaladott állapotában szenved. Tisztelet a kivételnek, természetesen.


Miért van ez? Hozzátenném, hogy komoly kapcsolatot keresek, és nem volt részem egy éjszakásban; nem is tervezem.


2012. jan. 31. 17:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én is ribanc vagyok. Az első randinkon csókolóztam a párommal, akivel később össze is költöztünk és két éve együtt élünk. A fene a büdös k.rva fajtámat:D Ha ez ribancság akkor szerintem miséken csajozz, vagy célozz meg valakit a templomi kórusból. Ezt javasolnám.
2012. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a konstruktív és teljes mértékben releváns választ.
2012. jan. 31. 18:14
 13/24 anonim ***** válasza:

Változtatni kellene a hozzáállásodon, mert igy tuti nem fogsz rendes csajt találni! Ugyanis, a szerinted rendes csajok, nem buknak a nyafogó, és folyton azt majmoló,h minden csaj ribanc pasikra.

Ismerőseim közt azok a lányok,akik szerint minden fiú egyforma p*cs, és az olyan fiúk, mint te (lásd: nagyjából minden csaj ribanc), ritkán találnak rá a szerelemre, valahogy mindig bevonzák maguk köré az olyan személyeket,akik ellen a legtöbb kifogásuk van.

Mig egy rendes fiú csendben marad, vár, megfigyeli, hogy melyik lány illik hozzá, és energiája nagy részét arra pazarolja, hogy udvaroljon a kiválasztott hölgynek,nem pedig arra, hogy más lányokat ócsároljon. És hidd el beválik a taktikája!

Ne azzal légy elfoglalva, hogy a sebeidet nyalogatod, amiért nem kellesz az "olyan" nőknek, hanem azzal, hogy tágabra nyitod a szemed és észreveszed az egyszerű lányokban rejlő kincseket!

2012. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha ezek a lányok nem lennének üresek lennének a szórakozóhelyek azért
2012. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban senki érzéseit megbántani, és nem is ócsároltam senkit, csupán bizonyos tények okairól szerettem volna tájékozódni egy olyan oldalon, amelyet pontosan ezért találtak ki. De azért neked is köszönöm az életvezetési tanácsot.
2012. jan. 31. 18:24
 16/24 anonim ***** válasza:

9es vagyok:

hát az azért már ribi kategoria azért, de a csók még belefér (főleg ha az alkohol is benne van az emberben). Van egy mondás: színház a világ, és színész benne minden férfi és nő. (Shakespeare)Ezzel csak arra akarok következtetni, hogy a szórakozóhelyeken ha valaki pasizni/csajozni egyáltalán ismerkedni akar fel kell vennie a többiek ritmusát-> a pasiknak nyomulni kell, a csajoknak meg ribizkedni. Persze a valódi énjét is megmutatja az ember, hogy ki meddig megy el. (pl én nem discoban, hanem sima kocsmában ismerkedtem meg a barátommal, a "bemelegítő" bulin) viszont van néhány pasinak egy olyan táncfajtája hogy "nyomjuk oda az ágyékunkat a csaj seggéhez" ami kifejezetten zavar, és nem hagyom még a pasimnak se (akivel másfél éve járok).


ezzel csak azt akarom mondani hogy ribis és ribis viselkedés között is van különbség

2012. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Sztem aki olyannal csókolózik, aki nem a pasija, és nem is akar tőle semmi komolyat, az ribanc. Tehát ha még csak alakulnak, de össze akarnak jönni, akkor rendben van.
2012. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ne diszkóba keress ilyen csajt, ez az 1 ami 100% hogy biztos.

Legyél vmi Emós úgy tuti fel szedsz 1 olyan csajt aki sose csal meg.

2012. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
isten ments az emosoktól -.- legalábbis feltételezem a kérdező nem 14-16 év közöttit akar felszedni
2012. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem igazán. :D
2012. jan. 31. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!