Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért szereti az olyan pasikat, akik már szinte háremet tartanak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jan. 31. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Van aki bélyeget gyűjt

van aki mást :)

2012. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tevetke ***** válasza:

Nekem kifejezetten nem jön be az ilyen :S

23/n

2012. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak a buta lányoknak jön be.
2012. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert mindenki azt akarja ami a másiknak van
2012. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre te is tudod a választ. Elég, ha ránézel az ilyen pasikra.
2012. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de számomra például előnyös ez a divat.
2012. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit nézzek az ilyen pasikon? Nem értem. Ha egy lánynak egy ilyen bejön, akkor annak nincs ízlése. Pláne akkor, ha több csajjal is kavar az illető. De ezek szerint sok lány vak, és nem érdekli, ha őket csak dugásra használják.
2012. jan. 31. 23:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd, a lányoknak nem a háremtartás ténye jön be, hanem az, hogy az adott pasi tapasztaltabb a többinél és benne van a nőben, hogy a "legjobbat" akarja. Ez természetes emberi viselkedés, ami az állati énünket tükrözi.
2012. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A képen lévő srácok szerintem max. haverkodnak a csajokkal, komolyabb valószínűleg nem volt köztük.
2012. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!