Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg soha nem fog senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg soha nem fog senki elviselni így? (kibírhatatlannak tartanak)

Figyelt kérdés

Anyukám mindig a fejemhez vágja, hogy kibírhatatlan vagyok.

Egyszerűen képtelen vagyok elviselni (főleg családon belül), ha valaki kétszínű, illetve, ha hazudik. A másik pedig, hogy ami a szívemen, az a számon. Tehát nem bunkó stílusom van, hanem mindenkivel őszinte vagyok (persze nem bántok meg senkit).

Anyukámtól mindig megkapom, hogy egész életemet egyedül fogom tölteni, mert ezt senki nem viseli el, és úgy sem fogom tudni megváltoztatni a világot.


Nekem ez nem is célom, de ha nem muszáj, miért kell hazudni?

A családon belül (keresztszülő, szülő, testvér, unokatestvér)sok ilyen volt/van, és emiatt alakult ki bennem, hogy nem bírom ezeket elviselni.


Remélem érthetően írtam!


20/L


2012. jan. 3. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt már visszakaptam anyukámtól, vannak barátaim, és barátom is.

20/L


Egyébként csak figyelj oda magadra, hogy mennyire vagy őszinte, mert ha szókimondással párosul, az néha fájhat. De nekem van, hogy megköszönik az őszinte kritikámat, mert nem kamuzok.

Otthon meg mindenki máshogy viselkedik.

2012. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De egy valaki elfog. És az egy életen keresztül.
2012. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem van pár ilyen ismerősöm, jól tudnak csajozni, boldogok, én őszinte vagyok és magányos. Ennyi.

F18

2012. jan. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem pont az olyan,őszinte csajok jönnek be.Nem szeretem a sunyi lányokat,és most nincs is senkim.Na persze sok mindennek kellene még passzolnia, de kezdetnek épp elég ha őszinte vagy.Én is mindig,ez sok embernek nem jó(22-f)
2012. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!