Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hol lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol lehet találni fiunak egY őszinte barátot?

Figyelt kérdés

A tegnapi témám törölték,mert ismerkedés jellegûnek találták.Remélem most nem.

Szóval,21éves srác vagyok,nem barátnõt keresek,nem szexelni akarok,hanem egy õszinte lány barátot keresek,aki hasonlo cipõben jár mint én..(sokat csalódott szeretteibe,az életbe) hol találok ilyet? Mert van,volt is ilyen ismerõsöm,csak külföldre költözött.Ha vki nemszándékozza válaszát kiirni,privátba is jöhet.Fiuk,hanyagoljátok a kommenteket,lányokhoz szólok.Köszönöm a megértést!


2012. febr. 1. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaaaj ezt a dumát.:-)
2012. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért fontos neked ennyire az, hogy lány legyen a barátod? Ennek van valami különleges oka?
2012. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen,van!
2012. febr. 1. 12:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azért szeretne lány barátot ,mert annak sokkal jobban el lehet mondani a mindenféle nyügjeit mint egy fiunak.
2012. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
is..valamint vannak lelki roncs lányok,és szeretek ilyenekkel foglalkozni..de volt fiu igaz barátom,aki bemelegedett..azota fiukbol csak haverok vannak -.^ ugyanis a melegség nálam messze áll!
2012. febr. 1. 12:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. Kérdésed nem ismerkedés jellegű, hanem általánosan kérded, hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni.

2. Kérdésed ismerkedés jellegű, ezért ugyanúgy törölni fogják, mint az előzőt


A tény, hogy lányokhoz címzed a kérdést (még külön meg is kérded a fiúkat, hogy ne válaszoljanak), eléggé arra utal, hogy az utóbbi esetről van szó.

2012. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt meg pláne nem értem, hogy egy meleg fiú miért ne lehetne őszinte barát...
2012. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az 1es számu ! vannak oldalak biztos,ahol lehet találni ilyet,nem tudom,itt egyszerübb segítséget kérni,mint napokig szkennelni a google-t
2012. febr. 1. 13:03
 9/13 A kérdező kommentje:

na vajon miért??mert bepróbálkozott,miután véres dolgo

következdtek.

2012. febr. 1. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Én itt találtam. Imádom, már mint barátot úgy! :D


29/F

2012. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!