Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra milyen volt a kiélés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen volt a kiélés?

Figyelt kérdés

Hány emberel szexeltetek?


14/f


2012. febr. 1. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

:D


1 emberrel és még mindig csak vele szexelek! Nem kell ide 30 pasi, ha van 1 férfi... de az férfi legyen!

22/L

2012. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Kiélés?


Nem kielégülés? Mer az g.cijó.

2012. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mi az a kiélés?


31/F

2012. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hál az égnek az én generációmnak még nem volt szüksége ennyire lealacsonyodni, ahhoz, hogy teljes értékű életet élhessenek felnőttként..
2012. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked azt jelenti a "kiélés", hogy agyba-főbe szexel mindenki, ott problémák vannak. De 14 évesen honnan is tudhatnád, mi az élet... Na mindegy.
2012. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 4 fiúval feküdtem le összesen, mindig szerelemből, sosem volt egyéjszakásom. Sok sok buli, csókolózások, ilyesmi.
2012. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
57%
A 3-as és a 4-es válasz oly' értehetetlen számomra. Miért lenne ez lealacsonyodás? Hisz manapság teljesen más az élet, mint x évtizede. Ma ez elfogadott. És miért lenne 14? Lehet hogy pont 35, és kimaradt az életéből, hogy kiélje magát. De hogy válaszoljak is, elég sok futó és rövidke kapcsolatom volt, nem tudnám megszámosítani. Az egyéjszakások is jók a maguk nemében, de persze az "állandó" az igazi, és akit szeretsz, azzal lehet csak kiélni magad igazán. Főleg, mikor már nincsen nagyon tabu köztetek. :) Szóval, milyen volt? Elég jó. Sok kalandos történet született. :D
2012. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
57%
30 csajjal szexeltem és 1000 felett smároltam... régi szép idők, jo egyetemi bulik... de persze csak egy valakit kerestem, akit mára megtaláltam... szval az előtte lévő 30 az időpocsékolás volt :) üdv.
2012. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

7. és mellesleg egy gyereket fel tudnál normálisan nevelni, vagy csak arról szól számodra az élet h jókat bohóckodj? ja h sokat változott a világ? ja, tényleg, hogy erre nem gondoltam.

8. egyetemi bulik? na veled visszamenőleg kifizettetném a tandíjat az összes évre. az egyetemen tanulni kéne, nem bohóckodni. a párod helyében szóba sem állnék veled. az állam pénzén jól érzed magad, amit meg az én fizetésemből vonnak le? húzz innen gyorsan élősködő jó messzire.

2012. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez egy nagyon idióta válasz volt...Én pl fősulis vagyok, elég jól tanulok, így kapok ösztöndíjat, amiből aztán bulizok. Ez fáj neked? :D
2012. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!