Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, férfiak! Kérlek szívből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, férfiak! Kérlek szívből válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy lányt egyszer csak nem kerestek akkor az miért van?

Adott egy szitu: Pár randin túl vagytok,csók volt amit élveztél.És kellemes volt az eltöltött idő a lánnyal.

Miért van az,hogy egyszer csak eltűnsz és nem reagálsz semmire?


2012. febr. 1. 13:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
64%
k*rva g*ci r*banc vagy sok ilyen f*szopo b@sz szét sok családot
2012. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Én vagyok ez amit leírtál?? Ember!! Mindenhez kettő ember kell!! És ha ő akarja,akkor én vagyok a .......

És tudod a részleteket,hogy miért vagy hogyan?? Vagy te vagy a feleség aki keveset nyújt? Ejnye!!

:D

2012. febr. 1. 14:37
 23/33 anonim ***** válasza:

Ha megkert, hogy ne hivd fel, mert esetleg kellemetlen lehet neki es te ezt megerted, akkor tenyleg a legtobb, amit tehettel, hogy kuldtel neki SMS-t.

Ugyhogy most mast nem tudsz csinalni, csak varni es remenykedni, hogy keresni fog.

Nem erdemes azon agyalni, hogy miert nem keres, mert ugyis csak talalgatni tudsz.


Persze vegso elkeseredesedben felhivhatod, vagy elmehetsz hozza szemelyesen es kerdore vonhatod, de akkor nagyobb az eselye, hogy a felesege rajon a dologra. Az mar a te lelkiismereteden mulik, hogy vallalod-e ezt a kockazatot.

2012. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"A házasságát eszemben sincs tönkretenni!"

Akkor várj türelemmel. Ennyi. Amúgy mi ez a nagy általánosítás, hogy "ti férfiak"? Csak na!!! :D

2012. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem megyek oda. De ha még egy pár napig nem jelentkezik akkor biztosan felhívom (persze munkaidőben) és elküldöm melegebb éghajlatra. Persze csak az én büszkeségem miatt.
2012. febr. 1. 15:00
 26/33 A kérdező kommentje:
Igazad van,lehet nem kellett volna általánosítanom. Bocsi. Igazából férfipárti vagyok. :)
2012. febr. 1. 15:02
 27/33 anonim ***** válasza:

Vagy mást szeret már/még, nem jössz be neki, homokos, családi gondok, stb.

Bármi lehet..

2012. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Egybol elkuldened melegebb eghajlatra?! Hat nem is tudom... ha mar tenyleg ugy dontesz, hogy felhivod, nem kellene inkabb csak rakerdezni, hogy mi a helyzet vele? Hatha megis jo oka volt arra, hogy eddig nem keresett...


Ha nincs jo erve es ketsegbeesetten probal mentegetozni es magyarazkodni, utana johet az elkuldozgetes oda, ahova csak akarod.

2012. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Igen persze. Az első esélyt megkapja.Habár nem tudom milyen indoka lehet!?
2012. febr. 1. 15:07
 30/33 anonim ***** válasza:

"biztosan felhívom (persze munkaidőben) és elküldöm melegebb éghajlatra"


Egy vicc jut eszembe:

Nyuszika festi a lakást és kellene egy létra. Gondolja átmegy a teknőchöz és elkéri. Harmad úton filózik, hogy Teknőc jó fej, tuti odaadja. 2/3 úton: Teknőc talán nem is adja oda, néha elég furán viselkedik. Már látja a házat: ez a Teknőc biztos nem adja oda, amilyen mocsok tud lenni néha. Benyit és annyit mond: "Tudod mit, Teknőc, b.zd meg a létrádat.

:DDD

2012. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!