Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy william kérdése:

Volt már veletek olyan, hogy egy szakítást követően még hónapok után is reménykedtetek abban hogy lehet-e még valami?

Figyelt kérdés
sok idő eltelt a szakítás óta, de nem tudom elfelejteni, pedig soha nem nem lesz már semmi köztünk. mások előtt mindig jókedvűnek tüntetem fel magamat, pedig igazából még mindig szomorú vagyok. egyszerűen semmi életkedvem nincsen, mindig reménykedek egy nap hátha, de tudom hogy már soha nem lesz semmi köztünk.
2012. febr. 1. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ mióta vagytok külön, azóta van-e a másiknak pérja, hány évesek vagytok.


16/F

2012. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez teljesen természetes dolog akkor, hogyha még szeretted a szakításkor... az lenne a fura, ha nem így lenne. az idő majd elmulasztja... én is ilyen helyzetben vagyok most:(
2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor nem is igazán érdekel ami körülöttem van, nagyon megzuhantam
2012. febr. 1. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, én is ebben a helyzetben vagyok. Ne hagyd el magad, jobbat érdemelsz ezek szerint, mert ő nem látta milyen értékes vagy. Próbálj barátokkal találkozni, megbeszélni ezt, sokat segít. Ne hallgass lehangoló szerelmes számokat, mert az csak jobban kiborít és tovább táplálja ezt a világvége hangulatot. Hallgasd ezt, nekem nagyon sokat segített, mert pont passzol a helyzetemre:

http://www.youtube.com/watch?v=Xn676-fLq7I

2012. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!