Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki valamit? Könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki valamit? Könnyen megválaszolható kérdés. :D

Figyelt kérdés

A barátomnak február 12-én lesz a szülinapja, február 14-én pedig valentin nap..Szülinapjára vegyek neki valamit külön?Közel van egymáshoz a 2 dátum és ez így egy kicsit furcsa :) Most kezdtünk el járni, még friss kapcsolat.

16 alatt vagyunk mind 2en.


Egyébként bocsi, hogy ide írok, de az "Ünnepek" kategóriát kb. senki nem nézi :)


2012. febr. 1. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
uhh... én azt vártam, azt kérdezed, valentin napra vegyek neki valamit külön? :D ez így fura. szerintem szülinapján ajándékozd meg.
2012. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én sem tudom már mit csináljak..szóval jöhetnek az ötletek, szeretnék okosodni :)
2012. febr. 1. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
én egyébként is hülyeségnek tartom a valentin napot, mert ha két ember szereti egymást, akkor nem hiszem, hogy ennek csak az év egyetlen napján kellen örülni, meg ajándékozgattni... a másik meg az, hogy szerintem még korai...
2012. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit. Az lenne neki a legnagyobb ajándék, ha a valentin napot gyorsan elfelejtenéd... A szülinapjára meg adj neki két puszit és kész.
2012. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van..tényleg nem kéne nagy ügyet csinálni a valentin napból.A szülinapján még azért elgondolkodom.
2012. febr. 1. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!