Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális pasik?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem kételkedni abban, hogy egyáltalán létezik normális, érett pasi. Nem provokáló célzattal írom ezt, tényleg. Csak így érzem.

Még akiről azt hittem, hogy az, arról is kiderült, hogy annyi érettség sincs benne, mint a 9 éves öcsémben.

Azt azért hozzáteszem, hogy nem attól normális egy férfi/fiú, hogy a tenyerén hordoz, és naponta 3x elmondja, hogy szeret. Legalábbis a számomra. Sehol nem találok olyan srácot, aki nem úgy viselkedik, mintha az "alárendeltem" lenne. Ez most szörnyen hangzik, de utálom, hogy még ha az elején úgy is tűnik, hogy nem úgy lesz, később mégis nekem kell hordanom a nadrágot, mert akármiben kérdezem a véleményét az adott srácnak, az enyémhez igazítja. Ezzel nem azt mondom, hogy legyen bunkó, de legyen meg a saját véleménye, és ne fogjon nyálcsorgatásba minden egyes alkalommal, amikor találkozunk. Hol a férfiasság?

Azt is hozzáteszem, hogy persze nekem is vannak külsőre vonatkozó "fenntartásaim", de az utóbbi időben még azokból is leadtam, hogy végre találjak valakit, aki megfelel... de nem sikerült. Adjam fel, és törődjek bele, hogy ma már csak ilyen pipogyákat lehet találni?

Srácok, tényleg nem bántó célzattal írtam ki ezt a kérdést, ezen az oldalon ezt nem árt kihangsúlyozni szerintem:D Előre is köszönöm:)


2012. febr. 2. 20:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Ne add fel,ne törődj bele és ami a legfontosabb,ne keress!

Aztán majd jön.22/F

2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen,nem szertem ha irányitanak,befolyásolni akarnak

20F

2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Erett pasi? Itt vagyok,39 eves.Igazad van teljesen,a mostani 20 ev koruliek pipogya,nem ferfias himnemuek!
2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Hát nem itt! :)

Az hót biztos , hogy én sem vagyok normális! :)


amúgy te hány éves tapasztalattal mondod ezt??


27/f

2012. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Az a probléma kisasszony, hogy marhára nehéz megfegyelni az igényeiteknek. Ha elmondom napi 3x, hogy szeretlek, akkor már papucs vagyok, ha nem akkor bunkó. Ha csak 1x mondanám el, akkor biztos valami baj lenne, hogy miért csak egyszer. Ha a kedvetekben akarunk járni az már alárendelés, meg pipogyaság...
2012. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

"Itt vagyok,39 eves."

1.Ez ma már nem garancia.

2.Nem érdemes általánosítani.

2012. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Hol vannak a normális pasik?

Valószínűleg beraktad őket a friend-zoneba...

2012. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Hát, hogy hol? Akárhol fellelhetőek vagyunk:P
2012. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Egyátalán hogy szed fel olyan aki ilyen béna?A másik meg nem az hogy elhajtod azokat akinek más a véleménye és ezért csak az marad aki hozzád alakítja...

Most nem azért pl ha én 10 perc beszélgetés után kijelenteném hogy hülye vagy annak örülnél?De amúgy szünetem van /ráérek és 17 vagyok.Abszolút nem akarok nyomulni de vitatkozni szeretek...Ha meg akarod tudni miért hülyeség amit gondolsz írj...

Ja és élőbe én is sokszor hozzáigazítom a véleményem ha megéri a nőért.

2012. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Hogy mindenben egyetértenénk? Szerintem mindegyik férfi megütne, ha a csakráról és a csíről, meg a szellemekről és 150%-os hatásfokú magyar örökmozgóról kezdenél velük beszélni.
2012. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!