Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális pasik?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem kételkedni abban, hogy egyáltalán létezik normális, érett pasi. Nem provokáló célzattal írom ezt, tényleg. Csak így érzem.

Még akiről azt hittem, hogy az, arról is kiderült, hogy annyi érettség sincs benne, mint a 9 éves öcsémben.

Azt azért hozzáteszem, hogy nem attól normális egy férfi/fiú, hogy a tenyerén hordoz, és naponta 3x elmondja, hogy szeret. Legalábbis a számomra. Sehol nem találok olyan srácot, aki nem úgy viselkedik, mintha az "alárendeltem" lenne. Ez most szörnyen hangzik, de utálom, hogy még ha az elején úgy is tűnik, hogy nem úgy lesz, később mégis nekem kell hordanom a nadrágot, mert akármiben kérdezem a véleményét az adott srácnak, az enyémhez igazítja. Ezzel nem azt mondom, hogy legyen bunkó, de legyen meg a saját véleménye, és ne fogjon nyálcsorgatásba minden egyes alkalommal, amikor találkozunk. Hol a férfiasság?

Azt is hozzáteszem, hogy persze nekem is vannak külsőre vonatkozó "fenntartásaim", de az utóbbi időben még azokból is leadtam, hogy végre találjak valakit, aki megfelel... de nem sikerült. Adjam fel, és törődjek bele, hogy ma már csak ilyen pipogyákat lehet találni?

Srácok, tényleg nem bántó célzattal írtam ki ezt a kérdést, ezen az oldalon ezt nem árt kihangsúlyozni szerintem:D Előre is köszönöm:)


2012. febr. 2. 20:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Én azt kérdezem hogy hol vannak a normális nők?
2012. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Hol vannak... Nincs senkinek a fejére írva, az enyémre sem, de én pont ilyen vagyok, amilyen keresel, legalábbis mások visszajelzése szerint. Különben meg lehet, rossz helyen keresed. Meg talán ne a lenyalt hajú emo-s idiótákat, vagy a rózsaszín pólós buzanövendékeket válaszd ki magadnak.:P


Szerintem 2 esélyes a dolog, miért lesz ilyen 1 fiú/férfi

-eleve papucs beállítottságú

-úgy gondolja, ez a legrövidebb út a bugyidba


Kérdező esetleg leírnád, mennyi idős vagy?


19F

2012. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
150%-os hatásfokú magyar örökmozgó!? Ezt vazold fel!Ezert en is nyakon vagnalak!
2012. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

"ma 20:32"


Taigetosz+.:)))

2012. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Anciáns Marinátor:

Nem az a pipogyaság, ha a kedvében akarsz járni a másiknak, hanem az, ha az "égig emeled". Nem ugyanaz:)

20:31:

Lehet, hogy raktam már friendzone-ba ilyen pasit, nem tudok róla, de lehet, hogy csak én nem láttam, milyen. Simán előfordulhat:)

20:32:

Megvitathatjuk a kérdést:)

20:34:

Minden normális ember megütne, ha ilyenekről kezdenék beszélni.:D


20 éves vagyok.

2012. febr. 2. 20:39
 16/33 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok és a haverjaim is szintúgy, bár hozzá kell tennem, elég keves haverom van. :D

ps.: nem mintha olyan sok 'normális' nő lenne ;>

23F

2012. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ha 20 éves vagy, szinte bárhol, szerintem ennél szebb korban nem is lehetnél, csak kerüld a végleteket. Pár perc beszélgetés után szerintem le lehet szűrni, ki milyen, ha valaki túlságosan nyalizik, vagy már kezdetben bunkó, azt kerüld.


Hozzá kell tegyem, nehogy azt hidd, a "normális pasiknak" sokkal könnyebb normális lányt találni, mert a legtöbb lány/nő, ahogy tetszik, 18+ korban többnyire már a 22-23 éves korosztályban keres párt magának, mert eleve megvan az előítélet a velük egy korú fiúkkal szemben, hogy mind nemtörődöm szeleburdi idióta (hozzáteszem, a többség valóban az), és mi ennek isszuk a levét. A 16-17 éves korosztályban meg megint csak nem egyszerű normális lányt találni, mert ott meg pont fordított a helyzet, nagyon kevés az olyan, aki kellőképpen komoly.


20:36-os 19F voltam.

2012. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a véleményem, hogy tudat alatt is a tökéletes Férfit keresed, aki nem csak intelligens és megfelel az általad elképzelt belsö tulajdonságoknak, hanem olyannyire helyes is, hogy a fél utca benedvesedik töle.


Ezzel nem hazudtam, mert a Férfiak, beleértve magamat is, olyan Nöröl álmodunk, aki még egy ratyit is kitérítene szexuális zavarodottságából, pusztán a jelenlétével.


Nincs is ezzel semmi gond, csak be kell látni, hogy ez nem müködik. Vagy ez vagy az. Kompromisszumképesnek kell lenni.


Egy olyan emberrel mint Én ugyancsak nem lennél elégedett, mert amellett, hogy nem vagyok ultrahelyes, még olykor nagy s*ggfej is vagyok és a legrosszabb, hogy vezetö típus vagyok. Egyszóval senkinek nem tudok az alárendeltje lenni és szeretem éreztetni, hogy enyém a 60%.

Ja és még valami. Ha egy Férfi ért a gyerekekhez, akkor már megvan a Férfiasságának az 50%-a.


Még egy jó tanács.


Ne keresd!

2012. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

én pedig azt nem tudom, hogy hol vannak azok a lányok akik értékelik ha valaki normális. bár tegyük hozzá, hogy szerintem a nőknek érdekes elgondolásaik vannak arról, hogy mi a normális és mi nem.

rám már mondák, hogy a vagyok, annak is tartom magam bár vannak hibáim. nem kevés, de egyre kevesebb. a lényeg az, hogy körülbelül le se szarnak a nők! iga különösebben nem is tudok taktikázni, egyszerűen őszinte vagyok, nem úgy mint a lányok velem... erre nyilván az első kérdés, hogy húúúúú biztos ronda vagy! jóképű nem vagyok, de csúnya sem! egyszerűen nincs igény az ilyenekre mint én...

2012. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsó:

Valószínűleg van igazság abban, amit mondasz. Tudat alatt lehet, hogy a tökéletest keresem, de hidd el, hogy szoktam kompromisszumokat kötni. Biztos, hogy hibás vagyok ebben a helyzetben, mert nem lehet véletlen, hogy ilyen emberekbe botlok bele, de egyelőre nem jöttem rá a hibára.

Ha pedig valaki ért a gyerekekhez, az tényleg 50%:)

Azt is megpróbálom, hogy nem keresem, nem tudom, mennyire fog menni:D, de hátha bejön. Köszönöm:)

2012. febr. 2. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!