Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolat létrejöttében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat létrejöttében akadály lehet, ha a lány nem szűz, a fiú meg igen?

Figyelt kérdés
Illetve zavarja ez a lányt?
2009. szept. 28. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

meglásd a pokolra jutsz !!!! házasság előtt soha !!!


na amúgy meg ugyan miért lenne? sőt sztem még tök izgi is egy tapasztalatlan fiút bevezetni a rejtelmekbe :-) de tényleg ...

2009. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem "ilyenek" szokták "bevezetni" a fiúkat??
2009. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én első csajom soha nem tudta meg hogy szűz voltam, akkor én is cikinek éreztem vagy legalábbis úgy gondoltam mint te, hogy probléma lehet, azóta sajnálom hogy nem mondtam el neki, de most már nem is lenne értelme.
2009. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egy csajszinak tudod milyen izgi ha szűz a srác ????

jujjjjjjjjjaaaaajjjjjjjj ne viccelj !!

2009. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is úgy jöttem össze a barátommal, h ő szűz volt én meg nem. 3 és fél éve együtt vagyunk. szerinted akadály volt? :)
2009. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akadály egyáltálan
2009. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem voltam szűz pasival, és nem is szeretnék..nemtudom megmagyarázni ennek az okát.

Persze ha beleszeretnék valakibe mind1 lenne hogy szűz-e.

18/L

2009. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!